X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kielce dla Syrii. Podsumowanie akcji

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2018 11:35
31 października o godz. 11.00 na scenie Kieleckiego Centrum Kultury odbyło się podsumowanie akcji "Kielce dla Syrii". - Od początku mówiliśmy sobie, że im więcej zbierzemy pieniędzy, tym większej liczbie dzieci uda się nam pomóc - mówi Anna Gromska z Miejskiego Ośrodka Pomocy w Rodzinie w Kielcach, koordynator akcji. 
Dzieci w obozie dla uchodźców niedaleko Aleppo
Dzieci w obozie dla uchodźców niedaleko AleppoFoto: Shutterstock/Din Mohd Yaman

Gośćmi są patroni honorowi akcji, czyli ksiądz biskup kielecki Jan Piotrowski, minister Beata Kempa oraz wojewoda świętokrzyski Beata Wojtyszek. Gospodarzem uroczystości, inicjator i organizator akcji jest Wojciech Lubawski, prezydent miasta Kielce.

- W akcję zaangażowanych było wielu wolontariuszy, młodzieży i pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Na terenie Kielc od maja do października odbyło się kilkadziesiąt imprez dedykowanych akcji, również takich, jak zbiórki uliczne i sms-owe. Partnerami  były dwie organizacje: Caritas Diecezji Kieleckiej oraz międzynarodowa organizacja katolicka Pomoc Kościołowi w Potrzebie - opowiada Anna Gromska. - Udało się zebrać 154 tys. złotych na zorganizowanie turnusów terapeutycznych dla syryjskich dzieci ofiar wojny oraz na ich edukację. Już w tej chwili możemy wysłać ponad tysiąc dzieci na turnusy rehabilitacyjne - dodaje koordynator akcji "Kielce dla Syrii". 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak