X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rejs niepodległości. "Dar Młodzieży" w Hongkongu, jutro Japonia

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2018 09:40
To szczególny rejs zarówno w historii "Daru Młodzieży", jak i jego załogi. Polski Żaglowiec Szkolny odbywa rejs dookoła świata z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. "Dar Młodzieży" od piątku przebywa w Hongkongu. 
Audio
  • Rejs niepodległości w Hongkongu. Relacja Tomasza Sajewicz (IAR)
Dar Młodzieży
Dar MłodzieżyFoto: facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

"Dar Młodzieży" to jedna z wizytówek Polski na świecie, szczególnie ważna w roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Komendant "Daru Młodzieży" Rafał Szymański podkreśla, że udział w rejsie dla jego uczestników to
szczególne wyróżnienie, ale też i obowiązek. 

- To są dodatkowe zadania dla nas. Propagowanie informacji o naszym kraju, o historii, która niekoniecznie jest znana za granicą. Spotkania z Polonią - czasem wzruszające, czasem ciekawe. Zawsze napawające dumą - powiedział Polskiemu Radiu komendant Rafał Szymański. 

"Dar Młodzieży" znajduje się w hongkońskim porcie od piątku. Jutro ma wyruszyć w rejs do Osaki w Japonii. Pierwotnie na trasie rejsu niepodległości znajdował się Szanghaj, jednak ze względów logistycznych i organizacyjnych, "Dar Młodzieży" zawinął do Hongkongu.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak