X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Amfetamina, marihuana i dilerzy w rękach policji. Akcja w Zielonej Górze

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2018 11:18
Dwa kilogramy amfetaminy i marihuany trzymała w lokalu trójka dilerów, których zatrzymali zielonogórscy policjanci. 23-letnia kobieta i dwaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani i usłyszeli zarzuty handlu narkotykami. Wg śledczych, trójka dilerów zajmowała się sprzedażą amfetaminy i marihuany głównie pod klubami i barami w Zielonej Górze. 
Gang narkotykowy rozbity przez policjantów w Zielonej Górze (KWP)
Gang narkotykowy rozbity przez policjantów w Zielonej Górze (KWP) Foto: Komenda Wojewódzka Policji

Na trop działającej w Zielonej Górze siatki dilerów wpadli policjanci z wydziału narkotykowego tamtejszej komendy miejskiej. Zatrzymania przeprowadzone pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze miały miejsce w ubiegłym tygodniu. W ręce policjantów wpadła 23-letnia kobieta i mężczyźni w wieku 31 i 25 lat.

- Na tym etapie ustaliliśmy, że są oni odpowiedzialni za wprowadzenie na rynek prawie dwóch kg narkotyków – amfetaminy i marihuany. Na wniosek prokuratora sąd zadecydował o umieszczeniu całej trójki w areszcie. Przestawione im zarzuty są zagrożone karą od dwóch do nawet 12 lat więzienia – powiedziała Stanisławska. 

Dodała, że z ustaleń śledztwa wynika, że podejrzani mogli handlować narkotykami m.in. w pobliżu zielonogórskich barów i klubów.

Do sprawy zatrzymano także 26-letnią kobietę i 20-letniego mężczyznę, którzy mieli powiązania z głównymi podejrzanymi. Obojgu przedstawiono zarzut posiadania narkotyków, a mężczyźnie dodatkowo posiadania przyrządów do przetwarzania środków odurzających. Grozi im teraz do trzech lat więzienia. Przed sądem będą odpowiadać z wolnej stopy


pz