X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Okręgowa Rada Adwokacka odwołała zaproszenie dla sędziego Jarosława Dudzicza z KRS

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2018 07:28
Okręgowa Rada Adwokacka w Zielonej Górze odwołała zaproszenie dla Jarosława Dudzicza, prezesa gorzowskiego Sądu Okręgowego na obchody 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej oraz 65-lecia Izby Adwokackiej w Zielonej Górze. Powodem tej decyzji jest sprzeciw wobec jego działalności w ramach KRS.
Członek Krajowej Rady Sądownictwa, sędzia Jarosław Dudzicz
Członek Krajowej Rady Sądownictwa, sędzia Jarosław DudziczFoto: PAP/Leszek Szymański

"Z przykrością jestem zmuszony odwołać zaproszenie dla Pana Prezesa na uroczystość 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej i 65-lecia Izby Adwokackiej w Zielonej Górze w dniu 20 października 2018 roku. Decyzja ta jest podyktowana stanowczym sprzeciwem naszego środowiska wobec podejmowanych przez Pana działań w ramach Krajowej Rady Sądownictwa" – czytamy w liście dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze Krzysztof Seweryna Szymańskiego.

Jarosław Dudzicz objął prezesurę sądu z nadania ministra Zbigniewa Ziobry, jest członkiem nowej KRS. Sędzia zyskał rozgłos, gdy po tym, jak Sieć Rad Sądownictwa zawiesiła polską KRS w prawach członka, zgłosił wniosek, by polska KRS sama się z ENCJ wykluczyła. 

W tym roku samorząd adwokacki obchodzi 100-lecie Odrodzonej Adwokatury Polskiej oraz 65-lecie Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.

dn/onet.pl