X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy Kultury: czy panda może być dziełem sztuki?

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 14:32
"Co po Cybisie" to wystawa w warszawskiej Zachęcie, która pokazuje w jakiej kondycji jest polska sztuka współczesna z XX i XXI wieku i w którą stronę zmierzają laureaci Nagrody im. Jana  Cybisa. 

Przekrojowa wystawa polskiego malarstwa XX i XXI wieku obejmie szerokie spektrum dzieł wybitnych polskich twórców wpisujących się w kluczowe nurty historii sztuki i aktualne prądy artystyczne. O kluczowych dla ekspozycji eksponatach, o ważnych dla kanonu polskiej sztuki współczesnej artystach i pandzie jako dziele sztuki Uli Kaczyńskiej opowiada kurator Michał Jachuła.

kul

Czytaj także

Kulisy Kultury: wakacje sprzed lat w Muzeum Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2018 14:50
Niezwykłe historie zwykłych rzeczy prezentuje w swych wnętrzach Muzeum Warszawy. Wśród eksponatów są także takie, które kojarzą się z bardzo uplanym latem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury: w magicznym domu grupy panGenerator

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2018 16:40
- Nie magia, choć na pierwszy rzut oka może to tak wyglądać, tylko technologia jest materią, w której operujemy. Tworzymy sztukę nowych mediów – opowiadają współtwórcy grupy artystycznej panGenerator.
rozwiń zwiń