X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Patryk Jaki zapowiada likwidację słupków przy miejscach parkingowych

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2018 14:53
Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy deklaruje prowadzenie racjonalnej polityki dotyczącej parkingów w stolicy. Patryk Jaki zapowiedział w trakcie konferencji przy jednej z warszawskich ulic, że jeśli zostanie prezydentem miasta stołecznego, to zlikwiduje niepotrzebne słupki wzdłuż wielu ulicznych miejsc parkingowych.
Audio
Patryk Jaki
Patryk JakiFoto: PAP/Tomasz Gzell

Zdaniem Patryka Jakiego obecne władze Warszawy prowadzą w tej dziedzinie irracjonalną politykę. 

Kandydat na prezydenta stolicy negatywnie ocenił miejsca parkingowe, gdzie słupki odgradzają od jezdni chodniki. - Dlatego składam zobowiązanie: jeżeli zostanę prezydentem to rozpocznę prawdziwą politykę parkingową i odsłupkuję Warszawę - powiedział Patryk Jaki. 

Kandydat Zjednoczonej Prawicy dodał, że więcej miejsc parkingowych w mieście nie będzie oznaczać korków w centrum. Patryk Jaki uważa, że jeśli kierowcy będą mieli do wyboru auto i dobrze rozplanowaną komunikację miejską, to na pewno wybiorą ten drugi środek transportu. 

Patryk Jaki zapowiedział też, że jeśli wygra wybory to zleci przeprowadzenie audytu, który wykaże ile dokładnie jest słupków w Warszawie i jakie środki z miejskiego budżetu przeznaczyła na to obecnie urzędująca w ratuszu ekipa.

msze

Czytaj także

Debata kandydatów na prezydenta Warszawy już na początku października?

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2018 06:51
Piątego lub siódmego października ma się odbyć debata wszystkich kandydatów na prezydenta stolicy. Dokładna data, jak twierdzą Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki, jest wciąż ustalana przez ich sztaby.
rozwiń zwiń