X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rafał Trzaskowski: organizacje pozarządowe pomagają rozwiązywać problemy

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2018 20:57
Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował, że jutro formalnie zarejestruje swój komitet wyborczy. Podczas wspólnej konferencji głos zabierali także liderzy: Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Inicjatywy Polskiej.
Audio
  • Rafał Trzaskowski o planach dotyczących współpracy organizacji pozarządowych z samorządem (IAR)
Liderzy Koalicji Obywatelskiej w Parku Szczęśliwickim w Warszawie
Liderzy Koalicji Obywatelskiej w Parku Szczęśliwickim w Warszawie Foto: PAP/Marcin Obara

Podczas spotkania z dziennikarzami w parku Szczęśliwickim w Warszawie Rafał Trzaskowski mówił, że stolica musi być jak najbliżej mieszkańców, a do realizacji tego celu niezbędna jest pomoc organizacji pozarządowych. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy podkreślił, że organizacje pozarządowe pomagają rozwiązywać problemy bezdomności i wspierają osoby wykluczone. Przypomniał, że warszawski samorząd współpracuje z organizacjami non-profit i zapewnił, że po wyborach ten trend będzie kontynuowany.

Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej mówiła, że liczy na to, iż Rafał Trzaskowski zajmie się kwestią dzieci niepełnosprawnych w szkole. Mają one być włączane do życia społecznego przez zajęcia indywidualne prowadzone w szkołach.

Lider PO Grzegorz Schetyna, który towarzyszył Rafałowi Trzaskowskiemu, zgodził się z tym, że nie będzie dobrych władz miast i dzielnic, jeśli nie zadbamy o przestrzeń dla organizacji pozarządowych.

Barbara Nowacka z Inicjatywy Polskiej mówiła, że Warszawa powinna być miastem dla wszystkich, bez względu na płeć, wiek, stopień sprawności, wiarę lub jej brak. - Taką Warszawę proponuje Rafał Trzaskowski- dodała.

bartos

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koalicja Obywatelska: musimy obronić samorządy i postawić opór PiS

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2018 17:47
- Musimy obronić samorządy i postawić opór PiS. Jesteśmy gwarancją dynamicznego rozwoju miast - mówili w sobotę kandydaci Koalicji Obywatelskiej na prezydentów miast. Podkreślili, że ich zadaniem jest także "odwrócenie Polski w stronę Europy".
rozwiń zwiń