X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jacek Sasin o uderzeniu przedstawicielki Obywateli RP. "Incydent, który nie powinien mieć miejsca"

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2018 10:21
- Spoliczkowanie przedstawicielki Obywateli RP to incydent, który nie powinien mieć miejsca - powiedział szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin. Ocenił również, że przedstawiciele KOD i Obywateli RP wprowadzają w przestrzeń publiczną "element niepokoju i awantury".
Jacek Sasin
Jacek SasinFoto: Łukasz Kowalski, IAR

Posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus opublikowała w mediach społecznościowych film pochodzący z profilu wolne-media.pl, na którym widać, jak podczas obchodów Dnia Weterana na placu Piłsudskiego w Warszawie spoliczkowano jedną z protestujących.

Jacek Sasin ocenił w Poranku Rozgłośni Katolickich "Siódma 9", że jest to incydent, który "nie powinien mieć miejsca". - Wiem o tym jakie są emocje, one zawsze towarzyszą tego typu konfliktom - dodał.

Zdaniem polityka PiS przedstawiciele KOD i Obywateli RP od wielu miesięcy wprowadzają w przestrzeń publiczną "element niepokoju i awantury". - Zakłócają różnego rodzaju uroczystości, w tym nawet takie uroczystości jak rozpoczęcie roku szkolnego - powiedział Sasin podkreślając, że "oczywiście, to nie usprawiedliwia jakiejkolwiek fizycznej przemocy".

- Uważam, że tym osobom, które od bardzo wielu miesięcy organizują tego rodzaju burdy, awanturyzależy właśnie na tym, żeby doprowadzić w Polsce do eskalacji przemocy, a my musimy być mądrzejsi. My ludzie, którzy popierają dobrą zmianę, popierają PiS, musimy być mądrzejsi, nie dać się sprowokować i o to apeluję - powiedział Sasin.

W minioną sobotę podczas obchodów Dnia Weterana na pl. Piłsudskiego zgromadziła się grupa demonstrantów, którzy krzyczeli hasło "konstytucja". W pewnym momencie do barierek, przy których stali, podeszła pełnomocniczka wojewody dolnośląskiego ds. obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i spoliczkowała jedną z protestujących, mówiąc: "zamknij się, głupia babo". Na nagraniu widać, jak zgromadzone osoby proszą o interwencję Żandarmerii Wojskowej.

Kobieta, która spoliczkowała przedstawicielkę Obywateli RP to Dominika Arendt-Wittchen. W niedzielę wojewoda poinformował, że złożyła ona rezygnację z pełnionej funkcji.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak