X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy Kultury: w magicznym domu grupy panGenerator

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2018 16:40
- Nie magia, choć na pierwszy rzut oka może to tak wyglądać, tylko technologia jest materią, w której operujemy. Tworzymy sztukę nowych mediów – opowiadają współtwórcy grupy artystycznej panGenerator.

Krzysztof Goliński i Jakub Koźniewski zaprosili nas do swojej pracowni i opowiedzieli o najważniejszych projektach grupy panGenerator. Czym jest Dodecaudion? Jak działa Apparatum? Co wydarzy się w Filharmonii Szczecińskiej? O tym m.in. w materiale Uli Kaczyńskiej.

kul/ac

Zobacz więcej na temat: KULTURA Ula Kaczyńska SZTUKA

Czytaj także

Kulisy Kultury. O galerii, która daje dobry wzór

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 18:10
W Galerii Wzornictwa Polskiego dowiemy się m.in. co wspólnego z polskim designem ma król Salomon, czy krzesło może być dziełem sztuki i dlaczego dla fashionistek w latach 80. największym dylematem był wybór: nogi czy schody ruchome. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury: prace magisterskie prosto z wybiegu

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2018 17:20
- Moda nie wybiega w przyszłość, nie dyktuje trendów tylko pokazuje, jak wygląda teraźniejszość. Zadaniem projektanta zaś jest dostrzegać te miejsca, w których współczesny świat nie działa - mówi Janusz Noniewicz, szef Katedry Mody ASP w Warszawie.
rozwiń zwiń