X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Lato z Radiem Festiwal okiem naszego radiowego drona! Zobacz niezwykłe ujęcia

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2018 22:18
W Gdyni trwa święto radia. Na skwerze Kościuszki, w Parku Rady Europy oraz przy miejskiej plaży czekają na odwiedzających liczne atrakcje, animacje i propozycje spędzania wolnego czasu. Można dowiedzieć się, jak praca w radiu wygląda od kuchni. Audycje na żywo są nadawane między innymi z pokładu statku-muzeum "Dar Pomorza". A już jutro - niezwykły koncert, którego można słuchać również na antenach radiowych i na portalu PolskieRadio.pl. 

Polskie Radio przeniosło się obecnie .. nad morze. Do niedzieli wiele audycji Jedynki, Trójki i Czwórki nadawanych ma być z Gdyni w ramach festiwalu "Lato z Radiem".

Trójmiasto stało się zatem sceną takich programów jak Ekspres Jedynki, "Będzie głośno" Czwórki czy Listy Przebojów Programu Trzeciego. Czwórka nadaje z plaży miejskiej, Jedynka z parku Rady Europy a Trójka z "Daru Pomorza".

WIĘCEJ NA TEMAT FESTIWALU I KONCERTU >>>

Jutro niezwykły koncert

W Gdyni trwają już ostatnie przygotowania do koncertów Festiwalu Lato z Radiem. Już jutro na dwóch scenach na skwerze Kościuszki wystąpi 16 czołowych polskich artystów. W strefie muzycznej trwają próby. Przysłuchują się im mieszkańcy Gdyni i turyści, którzy są zachwyceni doborem artystów.
Koncerty rozpoczną się jutro o 13.00 i potrwają do północy. Na scenie wystąpią między innymi: Kortez, Coma, Krzysztof Zalewski czy Organek. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem festiwalu są: Polskie Radio i miasto Gdynia.

Relacje, wywiady z gwiazdami i wszystkie koncerty transmitowane będą przez anteny Polskiego Radia i portal PolskieRadio.pl.

Polskie Radio, IAR/ agkm


Czytaj także

Lato z Radiem Festiwal 2018 - jesteśmy na miejscu

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2018 08:27
Już w niedzielę od 13 rozpocznie się wielkie święto polskiej muzyki. Przygotowują się do niego słuchacze, mieszkańcy Gdyni, turyści i artyści. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka zaprasza do studia na falach: na pokładzie Daru Pomorza! WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2018 19:00
O radiowym festiwalu w Gdyni i o audycjach na morskich falach opowiadają trójkowi dziennikarze, m.in. Agnieszka Szydłowska, Piotr Baron, wicedyrektor Trójki Tomasz Kowalczewski. Zapraszamy do obejrzenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Metz: finał Lato z Radiem Festiwal 2018 będzie niepowtarzalny WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2018 19:34
Dyrektor muzyczny festiwalu opowiada o zespole, który na scenie w Gdyni pojawi się po długiej przerwie i zdradza do czego udało mu się namówić zaproszonych artystów.
rozwiń zwiń