X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy Kultury. Jak dojrzewały piosenki YUUKI?

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2018 17:30
O swojej debiutanckiej płycie mówi, że to "album, który długo dojrzewał". W bieszczadzkim buszu, na Islandii i w trakcie domowych jam session. O albumie "Continue" opowiadają nam YUUKI i muzycy z jej zespołu. 

Założycielką YUUKI jest Kasia Wypchło - kompozytorka, wokalistka i pianistka, która jeśli nawet nie słyszy więcej niż inni, to na pewno słyszy inaczej. Czy ma to związek z dzieciństwem spędzonym w niezwykłym miejscu, a może z podróżniczą pasją? I jak to jest słyszeć melodie w szumie wiatru? O tym z artystką rozmawiała Ula Kaczyńska.

kul

Czytaj także

Kulisy Kultury: Co dzieje się na Dziedzińcu Kultury?

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2018 15:50
Serce Warszawy. Mała galeria z długą historią i gościniec pałacu Potockich w wakacje otworzyły się dla turystów i mieszkańców stolicy. Oto, co czeka na nas na Dziedzińcu Kultury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury: z Michałem Urbaniakiem i P.Unity na Nowych Falach jazzu

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2018 15:20
W dniach od 9 do 12 sierpnia nad Wisłą w Warszawie zabrzmi jazz w najlepszych i najbardziej oryginalnych wykonaniach. Sprawdzamy, co w programie pierwszej odsłony festiwalu Nowe Fale.
rozwiń zwiń