X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

SLD: jutro kandydat na prezydenta Warszawy. Andrzej Rozenek zastąpi Andrzeja Celińskiego?

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2018 20:58
Nowym kandydatem SLD na prezydenta Warszawy będzie prawdopodobnie b. poseł i rzecznik Ruchu Palikota Andrzej Rozenek. W czwartek zarząd stołecznego Sojuszu cofnął rekomendację do startu w stolicy Andrzejowi Celińskiemu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: IAR/Krystian Dobuszyński

Andrzej Rozenek należy obecnie do SLD. Raz już, w 2014 roku, kandydował na włodarza stolicy (utworzył własny komitet wyborczy). Otrzymał 2,28 proc. głosów w pierwszej turze wyborów.

Oficjalnie kandydatura Rozenka ma zostać zaprezentowana na piątkowej konferencji prasowej w Warszawie.

Powodem cofnięcia Celińskiemu rekomendacji był wulgarny wpis, jaki kandydat Sojuszu zamieścił w internecie pod adresem Jana Śpiewaka, lidera stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa, który również chce startować w wyborach prezydenta stolicy. "Janie Śpiewaku z ciebie po prostu ch... . Do sądu proszę. Nie o słowo. O treść Twojego wpisu" - napisał Celiński na Facebooku.

Była to reakcja na wcześniejszy post Śpiewaka w sieci, w którym sugerował on, że Celiński ma związki z gen. Marianem Robełkiem, zamieszanym - według szefa WMW - w tzw. aferę reprywatyzacyjną.

ras