X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

CBA zatrzymała łódzkich urzędników. Odpowiedzą za nieprawidłowości przy budowie tras

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2018 09:22
Agenci CBA w Łodzi zatrzymali dwóch urzędników – b. dyrektora łódzkiego Zarządu Dróg i Transportu oraz naczelnika z zarządu inwestycji miejskich, którzy mieli działać na szkodę łódzkiego magistratu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: cba.gov.pl

Jak poinformował PAP Temistokles Brodowski i z wydziału komunikacji społecznej, zatrzymani odpowiedzą za nieprawidłowości przy przebudowie Trasy Górna i trasy W-Z w Łodzi.

To nie jedyny zarzut, jaki usłyszeli. Przekroczyli również uprawnienia w celu uzyskania korzyści majątkowej przez funkcjonariuszy publicznych. Cała sprawa dotyczy zamówienia na wykonanie projektu przebudowy gazociągu i likwidacji już istniejącego. W tym wymiarze działali na szkodę interesu publicznego.

To kolejna odsłona tego postępowania. Już wcześniej sześć osób usłyszało zarzuty. Jedną z nich jest już powtórnie zatrzymany b. dyr. ZDiT, a obecnie dyrektor w jednej z miejskich spółek, któremu prokuratura w marcu ubiegłego roku przedstawiła zarzuty między innymi przyjmowania łapówek.

pkur

Czytaj także

Trzy miesiące aresztu dla prezydenta Tarnobrzega

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 19:33
Prezydent Tarnobrzega Grzegorz K. został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Prokuratura zarzuca mu, że przyjął od tarnobrzeskiego przedsiębiorcy łapówkę w wysokości 20 tysięcy złotych. Grozi mu za to 8 lat więzienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Są zarzuty dla byłego ministra sprawiedliwości Andrzeja K.

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2018 13:00
Prokuratura Regionalna w Katowicach postawiła zarzuty Andrzejowi K. - byłemu ministrowi sprawiedliwości w rządzie Marka Belki. Oprócz niego, zarzuty postawiono trzem innym osobom zatrzymanym wczoraj: Piotrowi K. - radcy prawnemu jednej z warszawskich kancelarii radcowskich oraz Jerzemu K. i Markowi S. - osobom podającym się za agentów służb specjalnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ustawianie przetargów i korupcja. Prezydent Żyrardowa i biznesmeni z zarzutami

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2018 15:51
Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim przedstawiła prezydentowi Żyrardowa i dwóm biznesmenom z Rewala i Gryfic zarzuty związane z ustawianiem przetargów i korupcją. Całą trójkę zatrzymało w piątek Centralne Biuro Antykorupcyjne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent Żyrardowa, zatrzymany przez CBA, nie trafi do aresztu

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2018 20:25
Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim nie uwzględnił w sobotę wniosku tamtejszej prokuratury o areszt dla prezydenta Żyrardowa (woj. mazowieckie). Wojciech J. jest jedną z osób podejrzanych w sprawie ustawiania przetargów dotyczących sprzedaży nieruchomości w nadmorskim Rewalu.
rozwiń zwiń