X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy Kultury: co członkowie Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej wiedzą o dancingach?

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2018 16:40
Słuchaczom dali się poznać na organizowanym przez Radiowe Centrum Kultury Ludowej festiwalu Nowa Tradycja, potem porwali do tańca bywalców klubów, teraz muzycy Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej pracują nad nową płytą.

Jak wygląda praca muzyków w studiu nagraniowym, kto tak naprawdę rządzi w 7-osobowym zespole, co młodzi artyści wiedzą o dancingach i dlaczego Warszawska Orkiestra Sentymentalna ostatnia schodzi z parkietu? Sprawdziła to Ula Kaczyńska.

kul/jp

Czytaj także

Kulisy Kultury: Co Julia Pietrucha robi na plaży? Podsłuchuje!

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2018 12:20
"Postcards from the seaside" to drugi album Julii Pietruchy. Jak wyglądała praca nad płytą z "szumem morza między dźwiękami" i jak brzmią... jej przyjaciele?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury: Buslav w Niebie kręci z gwiazdami

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2018 18:30
Koncertem w klubie Niebo w Warszawie Buslav podsumował wydanie debiutanckiej płyty. Pomogli mu w tym zaproszeni goście - m.in. Marcelina, Kasia Lins, Natalia Grosiak z Mikromusic oraz Krzysztof Zalewski.  
rozwiń zwiń