X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy Kultury: prace magisterskie prosto z wybiegu

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2018 17:20
- Moda nie wybiega w przyszłość, nie dyktuje trendów tylko pokazuje, jak wygląda teraźniejszość. Zadaniem projektanta zaś jest dostrzegać te miejsca, w których współczesny świat nie działa - mówi Janusz Noniewicz, szef Katedry Mody ASP w Warszawie.

Tradycją już się stało, że na zakończenie roku akademickiego studenci Katedry Mody Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie organizują pokaz swoich najlepszych dyplomów. Co na wybiegu wydarzyło się w tym roku i kto ztostał wyróżniony? O tym w kolejnej odsłonie "Kulisów Kultury". 

kul

Czytaj także

Kulisy Kultury. Grzegorz Ciechowski zatrzymany w kadrze

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2018 08:00
Andrzej Świetlik przez ponad dekadę uwieczniał na kliszy różne oblicza Grzegorza Ciechowskiego. - Grzegorz tego chciał. Wiedział, że jest mu to potrzebne. Tak zaczęła się nasza zabawa - o współpracy z muzykiem opowiada artysta fotograf, którego zdjęcia oglądać można w Galerii Ethos. A jak ojca wspomina Bruno Ciechowski?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury: Co dzieje się za drzwiami "zAGATKOWEGO DOMU"?

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2018 12:30
Studenci Akademii Teatralnej w Warszawie postanowili zaprosić dzieci do swojego świata. Z myślą o najmłodszych widzach przygotowali spektakl, który przypomina komedię slapstickową.
rozwiń zwiń