X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy Kultury: Ewa Kasprzyk kocha, całuje i płacze

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2018 16:50
"DalidAmore" to spektakl, z którym postanowiła zmierzyć się Ewa Kasprzyk w podwójnej roli: aktorli i reżyserki. Okazją stała się 85. rocznica urodzin wybitnej piosenkarki Dalidy.

Iolanda Cristina Gigliotti - bo tak naprawdę nazywa się Dalida - była częściej fotografowana niż Elvis Presley i Brigitte Bardot. Jako pierwsza kobieta otrzymała złotą płytę i w sumie udało jej się zgromadzić aż 70 takich krążków. Niestety ani muzyka, ani sława nie przyniosły jej szczęścia i spełnienia.

Prezentowany na scenie Teatru Kwadrat spektakl "DalidAmore" to historia o życiu w blasku Wielkiej Sceny. W roli głównej wystepuje Ewa Kasprzyk, a towarzyszą jej Aniołowie, czyli Benjamin Diamouténé, Paweł Góralski, Kamil Krupicz, Jacek Wazelin i Mirosław Woźniak.

kul/pg

Zobacz więcej na temat: Ula Kaczyńska KULTURA TEATR

Czytaj także

Kulisy Kultury: Jak w teatrze gra się metal?

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2018 18:20
Są gotowi na wszystko. Zdeterminowani, by zrealizować marzenia i odnieść sukces. Paweł Domagała jako Marceli oraz jego koledzy z zespołu grają metal i nie zawahają się go użyć. Także w teatrze. W spektaklu "Exterminator". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury. Artur Gotz w Kabarecie Starszych Panów

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2018 11:40
Oni zadebiutowali 60 lat temu w TVP, on 14 lutego zadebiutuje z ich repertuarem. Jak Artur Gotz zinterpretował utwory z Kabaretu Starszych Panów i dlaczego od pomidorów rozbolała go głowa?
rozwiń zwiń