X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Pogrzeb Marszałka Krzysztofa Putry

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2010 09:58
W Białymstoku pożegnamy wicemarszałka Senatu Krzysztofa Putrę, który zginął w katastrofie samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. Osierocił ośmioro dzieci.

Do południa trumna z ciałem wicemarszałka Krzysztofa Putry wystawiona będzie na widok publiczny w Auli Magma Pałacu Branickich. Od godz. 12.00 do 13.00 przy trumnie pozostanie tylko rodzina,  o 13.00 rozpocznie się uroczystość pogrzebowa.

O 13.45 planowane jest wyprowadzenie trumny z ciałem Marszałka z Pałacu Branickich. Kondukt żałobny przejdzie przez Plac Jana Pawła II, ulicą Legionową do Archikatedry Białostockiej. O 14.00 rozpocznie się w niej msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem abpa Edwarda Ozorowskiego. Msza będzie transmitowana na telebimie na Rynku Kościuszki.

Około 16.00 ma się rozpocząć przemarsz konduktu na miejsce pochówku od archikatedry przez Rynek Kościuszki, Lipową, pl. Niepodległości im. Romana Dmowskiego, ul. Dąbrowskiego, Alejami Solidarności i Jana Pawła II, ul. Konstytucji 3 Maja do bramy głównej Cmentarza Św. Rocha przy skrzyżowaniu ulic: Antoniuk Fabryczny - Berlinga - Konstytucji 3 Maja.

Organizatorzy pogrzebu przewidują, że uroczystości na cmentarzu rozpoczną się między 18.00 a 19.00. Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników uroczystości oraz zachowanie porządku na cmentarzu, jego teren będzie częściowo wyłączony. Całość uroczystości pogrzebowych będzie transmitowana w Polskim Radiu Białystok.

W związku z pogrzebem wystąpią utrudnienia w ruchu na części ulic Białegostoku. Komunikacja miejska podstawi 10 autobusów dla tych uczestników uroczystości w katedrze, którzy będą chcieli dostać się na dalszą część na cmentarzu św. Rocha. Będą one ustawione na ulicy Legionowej o godz. 15.30 od strony ronda A. Lussy do ul. Sienkiewicza. Po uroczystości na cmentarzu autobusy będą rozwoziły jej uczestnikó do centrum miasta.

ag, Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)

Czytaj także

Krzysztof Putra

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2010 15:18
Krzysztof Putra był senatorem PiS i wicemarszałkiem Senatu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Białystok żegna Krzysztofa Putrę

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2010 12:28
Ludzie przychodzą, żeby oddać hołd, pomodlić się i powspominać Krzysztofa Putrę. Dziś do 22:00 i jutro od 8:00 do 12:00 w Pałacu Branickich w Białymstoku wystawiona jest trumna z ciałem wicemarszałka Sejmu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trafił do "panteonu bohaterów narodowych"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2010 12:50
W Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie odprawiono mszę za duszę Czesława Cywińskiego. Prezes Światowego Związku Żołnierzy AK zginął w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
rozwiń zwiń