X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Białoruscy alpiniści odnalezieni na Elbrusie

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2018 17:42
Rosyjscy ratownicy odnaleźli dwóch białoruskich alpinistów na skłonie góry Elbrus. Białorusini od 17 stycznia nie kontaktowali się z bliskimi.
Elbrus
ElbrusFoto: Wikimedia Commons/Meellaira Ahr/CC BY SA 4.0

Rosyjscy ratownicy odnaleźli najpierw dwa plecaki. A potem na przełączy Irik samych alpinistów. Akcja ratunkowa trwała dwa dni. Najpierw zaangażowanych w nią było ośmiu, a następnie 13 ratowników. Odnalezieni Białorusini czują się dobrze i o własnych siłach schodzą do bazy. Według niektórych danych, w trakcie ich wspinaczki nastąpiło pogorszenie pogody i nie mogli nawiązać łączności z kolegami.

Elbrus ma wysokość 5642 metrów. Uważany jest za najwyższy szczyt Kaukazu i Rosji, a według niektórych źródeł - również Europy.

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak