X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Dopiero teraz odkrywają jakim był człowiekiem"

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2010 20:47
"Ci, którzy go nie znali dobrze, w tych godzinach odkrywają, że był człowiekiem bardzo wartościowym, o wielu przymiotach" - mówi Jaś Gawroński o Lechu Kaczyńskim.

Wielu ludzi dopiero teraz odkrywa, jak wartościowym człowiekiem był prezydent Lech Kaczyński - powiedział włoski dziennikarz i były eurodeputowany polskiego pochodzenia Jaś Gawroński komentując tragedię pod Smoleńskiem.

"Ci, którzy go nie znali dobrze, w tych godzinach odkrywają, że był człowiekiem bardzo wartościowym, o wielu przymiotach" - podkreślił Gawroński.

Wyraził przekonanie, że wielką stratą dla Polski jest także śmierć specjalistów, ekspertów i przede wszystkim wojskowych, którzy byli na pokładzie.

Znany publicysta i były polityk zapytany o to, czy Polska jako państwo będzie w stanie szybko podnieść się z tej tragedii, odparł: "Na pewno tak. Zdolność, przygotowanie, oddanie urzędników oraz polskiej biurokracji przewyższają te w wielu innych krajach, które znam".

"Nie mam wątpliwości, że także na wyższych szczeblach pojawią się szybko osobowości zdolne godnie zastąpić zmarłych" - oświadczył Jaś Gawroński.

sż,PAP

Czytaj także

Świat łączy się w bólu z Polakami

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2010 06:40
Poniedziałek w wielu krajach świata jest dniem żałoby narodowej po śmierci Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego, jego żony oraz całej delegacji na uroczystości 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

BOR-owcy chronili ciało prezydenta. Jest dementi

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2010 10:55
BOR dementuje informacje dotyczące wydania ciała prezydenta Lecha Kaczyńskiego Rosjanom
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zdjęcia z miejsca katastrofy

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2010 11:49
Prezydencki Tu-154 rozbił się niedaleko lotniska w Smoleńsku. Na pokładzie był m.in. prezydent Polski Lech Kaczyński razem z Małżonką. Nikt tej katastrofy nie przeżył.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podwójna tragedia. „Żałoba i szok w Polsce"

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2010 14:06
Tragedia w Smoleńsku, w której zginęła polska para prezydencka i wiele innych osobistości życia publicznego, jest dziś najważniejszym tematem w niemieckich mediach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jutro wstępny raport o katastrofie smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2010 16:25
Międzypaństwowy Komitet Lotniczy (MAK) ogłosi w środę wstępne wyniki badania okoliczności katastrofy polskiego samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiele pytań wciąż bez odpowiedzi

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2010 14:46
Wstępny raport Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego ws. katastrofy prezydenckiego samolotu Tu-154 pod Smoleńskiem nie jest przełomowy i pozostawia jeszcze wiele pytań bez odpowiedzi - uważają polscy politycy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ziemia rosyjska zazdrośnie go odebrała"

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2010 14:15
Na Wojskowym Cmentarzu na Powązkach w Warszawie pochowano tragicznie zmarłego funkcjonariusza BOR, majora Dariusza Michałowskiego. Był on jednym z dziewięciu ochroniarzy prezydenta, którzy zginęli pod Smoleńskiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja: chcemy wykluczyć wszelkie spekulacje

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2010 09:10
Minister obrony narodowej Bogdan Klich powiedział w sobotę po spotkaniu w Moskwie z rosyjskim wicepremierem Siergiejem Iwanowem, że dla Polski i Rosji "nie ma ważniejszego zadania niż wyjaśnienie przyczyn" katastrofy pod Smoleńskiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego archeolodzy nie jadą do Smoleńska?

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2010 04:55
Opóźnia się wyjazd polskich archeologów na miejsce katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. MSZ twierdzi, że powodem są kwestie prawne. Kancelaria premiera: naukowcy teraz mają sesję egzaminacyjną.
rozwiń zwiń