X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z PiS". Burza wokół lekarza z Rumii, jest postępowanie

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2018 17:02
„W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z PiS, ponieważ wyposażenie zostało zakupione z dotacji funduszy WOŚP” – kartkę z takim napisem miał zamieścić na drzwiach swojego gabinetu lekarz pracujący w Rumi. Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej nakazał wszczęcie postępowania wobec lekarza.
.
.Foto: Twitter

„W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z PiS, ponieważ wyposażenie zostało zakupione z dotacji funduszy WOŚP” – kartkę z takim napisem miał zamieścić na drzwiach swojego gabinetu lekarz pracujący w Rumi.

Zdjęcie przedstawiające zamieszczoną na drzwiach gabinetu lekarskiego kartkę użytkownik Facebooka Wojciech Wieczorek, który pracuje w przychodni NZOZ Panaceum w Rumi, zamieścił w grupie "Jestem gorszego sortu!".

Krytykowany przez internautów, Wieczorek odpisał, że jest to jego prywatny gabinet, a "NFZ może mi razem z PiS pocałować w ...".

Jak dowiedziało się „Do Rzeczy” - Maciej Hamankiewicz, prezes Naczelnej Rady Lekarskiej uznał, że postępowanie lekarza może stanowić naruszenie zasad etyki lekarskiej i przekazał sprawę do Naczelnego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej.

Z kolei NZOZ Panaceum w Rumi odcina się od swojego współpracownika.

- Protestujemy przeciwko niesłusznemu powiązaniu naszej przychodni z skandalicznym zdjęciem umieszczonym na Facebooku. Wywieszka umieszczona na drzwiach nie pochodzi z Przychodni Panaceum – twierdzi Justyna Pec z NZOZ Panaceum.

pp/

Zobacz więcej na temat: POLSKA KOD WOŚP
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Zybertowicz: Internet to narzędzie dezinformacji

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2017 21:37
– W dzisiejszych czasach internet przyczynia się do przysłaniania rzeczywistych interesów i mechanizmów władzy – powiedział prof. Andrzej Zybertowicz, socjolog i specjalista ds. rozwoju nowych technologii. W audycji „Stacja Deszyfrująca” rozmowa o wpływie internetu na funkcjonowanie współczesnego świata i procesów społeczno-politycznych, które w nim zachodzą.
rozwiń zwiń