X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Moskwa: kolejni krewni ofiar identyfikują zwłoki

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2010 08:05
Najprawdopodobniej dopiero w środę wyleci do Polski samolot z kolejnymi trumnami ofiar ciał katastrofy pod Smoleńskiem - poinformował w Moskwie szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski.

W moskiewskim Biurze Ekspertyz Sądowych od poniedziałku trwa identyfikacja zwłok. Według Arabskiego jeszcze we wtorek rano do instytutu przywiezieni zostaną kolejni krewni ofiar, którzy do Moskwy przylecieli w poniedziałek wieczorem.

We wtorek ok. godz. 10.30 do Polski wróciła pierwsza grupa rodzin ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku - poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

We wtorek wróciły osoby, które wyleciały do Moskwy w niedzielę. Powracający zostaną przewiezieni autokarami do hotelu Novotel przy ul. 1 sierpnia 1, gdzie zostało uruchomione Centrum Wsparcia.

Szef Kancelarii Premiera zaznaczył, że do poniedziałkowego wieczora zidentyfikowano 40 ciał.

We wtorek przed południem do Warszawy przyleciał specjalny samolot z trumną z ciałem prezydentowej Marii Kaczyńskiej.

W sobotniej katastrofie rządowego samolotu Tu-154 pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński. Samolotem na uroczystości rocznicowe w Katyniu leciała polska delegacja z najważniejszymi osobami w państwie na pokładzie.

kg,PAP

Czytaj także

Amatorski film z miejsca katastrofy TU-154M

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2010 21:42
W internecie opublikowano amatorski film z miejsca katastrofy prezydenckiego tupolewa. Autorowi filmu udało się podejść bardzo blisko wraku tuż po tym jak samolot się rozbił. Wrak jeszcze płonął.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ministrowie w Moskwie. Pomogą rodzinom ofiar

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2010 14:49
Minister zdrowia Ewa Kopacz, szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski i wiceminister SZ Jacek Najder przylecieli w niedzielę po południu do Moskwy. Zajmą się ustaleniami dotyczącymi identyfikacji zwłok ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu, a także opieką nad członkami rodzin ofiar.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosjanie opóźniali konwój z Jarosławem Kaczyńskim?

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2010 05:00
Portal polskieradio.pl dotarł do nieznanych okoliczności dziwnej podróży z 10 kwietnia 2010, gdy Jarosław Kaczyński jechał na miejsce katastrofy prezydenckiego samolotu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kopacz pomoże w rozpoznaniu ofiar katastrofy

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2010 16:19
Minister zdrowia Ewa Kopacz oraz podsekretarz stanu w MSWiA Piotr Stachańczyk przybyli do Moskwy. Towarzyszą im przedstawiciele Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Głównej Policji, specjaliści medycyny sądowej z zakresu antropologii i genetyki oraz eksperci wojskowi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kopacz: zidentyfikowano wszystkie ciała ofiar

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2010 19:42
Zidentyfikowano już wszystie ofiary katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem potwierdziła IAR, przebywająca w Moskwie, minister zdrowia Ewa Kopacz.
rozwiń zwiń