X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wieczór z Gajcym w Muzeum Powstania Warszawskiego

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2010 07:14
Muzeum Powstania Warszawskiego przygotowało tomik wierszy Tadeusza Gajcego. W ramach prezentacji zbioru zatytułowanego: "Gajcy. Kto-ja?" dziś w muzeum odbędzie się dyskusja na temat przesłania poezji Gajcego.
Audio

Jak podkreśla Dorota Niemczyk z Muzeum Powstania, w dyskusji, która rozpocznie się o godzinie 18.00 wezmą udział nie tylko znawcy, ale także młodzi czytelnicy wierszy najbardziej znanego poety z pokolenia Kolumbów.

W sobotę ze specjalnym koncertem poświęconym twórczości Tadeusza Gajcego wystąpi Lech Janerka. Podczas koncertu będzie można usłyszeć także utwory specjalnie zaaranżowane na płytę "Gajcy" - podkreśla Dorota Niemczyk.

Lech Janerka jest autorem wstępu do tomiku wierszy pt. „Gajcy. Kto ja?" oraz autorem i wykonawcą ostatniego utworu na płycie Gajcy "Święty kucharz od Hipciego".

W piątek w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się także pokaz filmu "Ślady" w reżyserii Hanny Etemadi. To filmowa biografia Tadeusza Gajcego, który zginął w Powstaniu Warszawskim - prawdopodobnie 16 sierpnia 1944 roku.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)

Czytaj także

Rozmowa o poezji

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2010 10:03
Muzeum Powstania Warszawskiego przygotowało tomik wierszy Tadeusza Gajcego. W ramach prezentacji zbioru zatytułowanego: "Gajcy. Kto-ja?" dziś w muzeum odbędzie się dyskusja na temat przesłania poezji Gajcego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Borys Szyc przeczyta wiersze Tadeusza Gajcego

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2010 11:58
Miesiąc od tragedii pod Smoleńskiem dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się koncert poświęcony uczczeniu pamięci ofiar katastrofy.
rozwiń zwiń