X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Borys Szyc przeczyta wiersze Tadeusza Gajcego

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2010 11:58
Miesiąc od tragedii pod Smoleńskiem dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się koncert poświęcony uczczeniu pamięci ofiar katastrofy.
Audio

Podczas specjalnego koncertu wiersze Tadeusza Gajcego przeczyta Borys Szyc, a muzycznie całość zilustruje Adam Pierończyk.

Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego Jan Ołdakowski podkreśla, że koncert będzie szczególnym hołdem dla pary prezydenckiej.

Miejsce koncertu też nie jest przypadkowe, ponieważ pomysłodawcą i twórcą Muzeum Powstania Warszawskiego był prezydent Lech Kaczyński zaznacza Ołdakowski.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 w Muzeum Powstania Warszawskiego.

rk,Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)

Czytaj także

Prezydent Polski nie żyje. Oficjalne potwierdzenie

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2010 11:14
Prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka Maria Kaczyńska nie żyją - potwierdził wiceszef prezydenckiej kancelarii Jacek Sasin oraz rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Piotr Paszkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rodziny ofiar katastrofy apelują do polityków

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2010 16:03
O nieuleganie pokusie prowadzenia politycznej gry żałobą i niewykorzystywanie smoleńskiej tragedii do realizacji celów politycznych zaapelowały w liście otwartym do polityków i dziennikarzy rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nieprzeliczone tłumy żegnają Prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2010 17:15
Kondukt żałobny z ciałem Prezydenta dotarł do Pałacu. Trumnę przeniesiono do kaplicy pałacowej. Tysiące osób towarzyszyły konduktowi na trasie prowadzącej z lotniska. Dziesiątki tysięcy czuwają przed Pałacem Prezydenckim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dopiero teraz odkrywają jakim był człowiekiem"

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2010 20:47
"Ci, którzy go nie znali dobrze, w tych godzinach odkrywają, że był człowiekiem bardzo wartościowym, o wielu przymiotach" - mówi Jaś Gawroński o Lechu Kaczyńskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prokuratorzy wciąż czekają na skrzynki Tu-154

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2010 22:00
Polską prokuraturę interesują przede wszystkim nagrania z czarnej skrzynki, w mniejszym stopniu zaś stenogram - powiedział rzecznik NPW płk Zbigniew Rzepa. Dodał, że zapis stenograficzny może służyć pomocą i być ułatwieniem dla śledczych.
rozwiń zwiń