X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Z. Góra: bezpłatne zajęcia z samoobrony dla kobiet

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2010 10:14
W związku z serią brutalnych napadów w Zielonej Górze i okolicach stowarzyszenia kobiece organizują zajęcia z samoobrony. Podczas spotkań z policjantami można dowiedzieć się, jak się zachować w przypadku zagrożenia.

W sobotę odbędzie się szkolenie z udziałem trenera sportów walki. Jak mówi szefowa jednej z organizacji kobiecych Dorota Haładyn, udział w zajęciach jest bezpłatny.

Od połowy stycznia w Zielonej Górze doszło do pięciu brutalnych napadów na kobiety. Bandyta lub bandyci atakowali też w innych miejscowościach. W piątek do napadów doszło w Krośnie Odrzańskim i Leśniowie. Nie wiadomo czy atakuje ta sama osoba. Śledczy skłaniają się raczej ku wersji, by wczorajszych przypadków nie wiązać z poprzednimi.

kg,Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)

Czytaj także

Gwałciciela nie złapali to łapią przechodniów

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2010 12:28
Nie tylko kobiety boją się chodzić po Zielonej Górze. Również mężczyźni, bo w każdej chwili mogą zostać zatrzymani przez policyjny patrol.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejne napady na kobiety. W lubuskiem panika

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2010 16:22
Po piątkowych napadach na kobiety lubuska policja poszukuje samochodów, którymi prawdopodobnie mogą poruszać się sprawcy napadu w Leśniowie Wielkim. Chodzi o białego volkswagena golfa lub inny nieduży, biały samochód, może nim być m.in. opel corsa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Uwaga! Nowe portrety pamięciowe sprawców napadów

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2010 12:42
W związku z ostatnimi napadami na kobiety w Krośnie Odrzańskim i Leśniowie Wielkim, policyjni eksperci sporządzili nowe portrety pamięciowe sprawcy lub sprawców tych przestępstw.
rozwiń zwiń

Czytaj także

40 tysięcy dla osoby, która pomoże złapać bandytów

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2010 11:21
Do 40 tys. zł wzrosła pula nagród dla osoby (osób), które przyczynią się do ujęcia sprawcy lub sprawców napaści na kobiety, do których dochodzi w woj. lubuskim.
rozwiń zwiń