X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Chlebowski powinien jak najdłużej siedzieć cicho"

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2009 11:38
Po dwumiesięcznej przerwie Zbigniew Chlebowski wrócił do parlamentu.

Były szef klubu PO powiedział dziennikarzom, że jest gotowy w każdej chwili stawić się przed komisją śledczą badającą aferę hazardową.

 

Poseł Chlebowski tłumaczy, że przerwa w pracach parlamentarnych była mu potrzebna, bo jak podkreśla czas działa na jego korzyść. Teraz zapowiada aktywny udział w pracach komisji finansów publicznych m.in. nad ustawą budżetową.Kłopotliwy powrót posła

Politolog Bartłomiej Biskup uważa, że powrót Zbigniewa Chlebowskiego do Sejmu to kłopotliwy moment dla Platformy Obywatelskiej.

Po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej aferą hazardową polityk Platformy wrócił do pracy w parlamencie.

Bartłomiej Biskup w rozmowie z IAR zaznaczył, że skoro Chlebowski podjął taką decyzje, to najpewniej ma na to przyzwolenie władz PO. Dodaje, że nie ma szans, by skompromitowany polityk mógł zdobyć zgodę partii na większą aktywność i prezentowanie jej stanowiska:

Politolog dodaje, że powrót Chlebowskiego musi zostać wytłumaczony wyborcom:

Politolog Wojciech Jabłoński uważa, że Zbigniew Chlebowski pojawił się w Sejmie za wcześnie. Po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej aferą hazardową polityk Platformy wrócił do pracy w parlamencie.

Zdaniem Wojciecha Jabłońskiego Chlebowski powinien pojawić się w Sejmie dopiero na przesłuchaniu przed komisją śledczą.

Wojciech Jabłoński uważa, że Zbigniew Chlebowski na razie nie ma szans na powrót do pierwszej ligi politycznej.

Zbigniew Chlebowski wrócił do parlamentu po dwumiesięcznej przerwie. W Sejmie tłumaczy, że przerwa w pracach parlamentarnych była mu potrzebna, bo - jak podkreśla - czas działa na jego korzyść. Teraz zapowiada aktywny udział w pracach komisji finansów publicznych m.in. nad ustawą budżetową.

Chlebowski jeszcze dwa miesiące temu był jedną z najważniejszych osób w Platformie Obywatelskiej - pełnił funkcję szefa klubu parlamentarnego partii. Po ujawnieniu przez "Rzeczpospolitą" stenogramów z rozmów, jakie prowadził z jednym z biznesmenów z branży hazardowej, został odwołany ze swojej funkcji, następnie zawiesił swoje członkostwo w PO. Od tego czasu jest posłem niezrzeszonym. Nadal zasiada w Komisji Finansów Publicznych, w której do października był przewodniczącym.

Czytaj także

Chlebowski składał poprawki korzystne dla branży?

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2010 13:44
Były dyrektor departamentu gier w MF Marek Oleszczuk powiedział przed komisją śledczą, że w 2002 r. Zbigniew Chlebowski złożył kilka poprawek do projektu noweli ustawy hazardowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Graś o komisji hazardowej

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2010 09:00
Rzecznik rządu Paweł Graś uważa, że przesłuchanie Zbigniewa Chlebowskiego przez komisję śledczą nie wniesie niczego nowego do wyjaśnienia afery hazardowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chlebowski wykazał się niefrasobliwością

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2009 07:18
Do takich prywatnych spotkań nie powinni dochodzić (...) one same w sobie są ryzykowne w tym sensie, że pojawia się podejrzenie ulegania lobbingowi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gdyby nie afera leciałbym do Smoleńska"

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2010 04:00
Zbigniew Chlebowski zadeklarował chęć powrotu do klubu Platformy Obywatelskiej.
rozwiń zwiń