X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kaczyński honorowym w Nowym Sączu

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2009 06:14
Prezydent Lech Kaczyński będzie gościł w Nowym Sączu w Małopolsce, gdzie odbierze honorowe obywatelstwo tego miasta. Prezydent wygłosi też wykład w Wyższej Szkole Biznesu pt. "Gospodarka w obliczu kryzysu i jej społeczny wymiar".
Lech Kaczyński
Lech KaczyńskiFoto: fot. polskieradio.pl

Lech Kaczyński otrzymał tytuł honorowego obywatela Nowego Sącza na mocy uchwały rady miasta z 20 października tego roku. Wnioskodawcy uchwały przypomnieli w niej, że w wyborach parlamentarnych w 1991 roku zdobył on mandat posła na Sejm I kadencji z listy Porozumienia Centrum z okręgu nowosądeckiego i piastował go do 1993 roku, tj. do chwili rozwiązania Sejmu przed upływem kadencji.

"Szybko otworzył w Nowym Sączu biuro poselskie, służył też swoją wiedzą i pośrednictwem w rozwiązywaniu lokalnych problemów" - podkreślono we wniosku. Jak przypomnieli sądeccy radni Lech Kaczyński wygrał wybory prezydenckie w Nowym Sączu ze znacznie większym poparciem niż w całym kraju. Wyższa, prawie o 10 proc., była również frekwencja.

Czytaj także

Prezydent Lech Kaczyński na Podhalu

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2009 08:10
Prezydent Lech Kaczyński rozpoczna dwudniową wizytę na Podhalu i Ziemi Sądeckiej. W jej trakcie odwiedzi Nowy Targ, Ludźmierz i Nowy Sącz.
rozwiń zwiń