X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ruszyła akcja "Misjonarz na Post"

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2017 10:35
Celem organizowanego po raz czwarty przedsięwzięcia jest wsparcie duchowe polskich misjonarzy.
Audio
  • Ojciec Marcin Wrzos, oblat Maryi Niepokalanej, pomysłodawca inicjatywy "Misjonarz na Post" o akcji (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Flickr.com/WorldVenture Photos

- Uczestnicy kampanii deklarują przez cały Wielki Post modlitwę, post i dobre postanowienia w intencjach misjonarzy - mówi ojciec Marcin Wrzos, oblat Maryi Niepokalanej, pomysłodawca inicjatywy "Misjonarz na Post".

Każdy, kto chce dołączyć do tego przedsięwzięcia, powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.misjonarznapost.pl. Wystarczy wpisać imię i nazwisko, adres e-mail i wybrać kraj pobytu misjonarza, który zostanie objęty modlitwą.

Patronat nad akcją objął przewodniczący Episkopatu Polski arcybiskup Stanisław Gądecki. Arcybiskup zwraca uwagę, że modląc się za misjonarzy, sami rozwijamy się duchowo.

Swojego wsparcia dla projektu "Misjonarz na post" udzielił także przewodniczący Komisji do spraw Misji Episkopatu Polski.

Na całym świecie pracuje 2007 misjonarzy z naszego kraju. Tymczasem w ubiegłym roku w kampanii "Misjonarz na Post" wzięło udział ponad pięć tysięcy osób.

Każdego z misjonarzy wspierały duchowo co najmniej dwie osoby. Najchętniej wybierano pracujących w Sudanie, na Madagaskarze i wśród Eskimosów.

Akcja "Misjonarz na Post" to wspólne przedsięwzięcie największych czasopism i portali misyjnych w Polsce.

kh

Czytaj także

Szczególne zajęcie. Co robią misjonarze?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2016 17:09
Jak wygląda i na czym polega praca misjonarzy Kościoła katolickiego? Z okazji Światowego Dnia Misyjnego mówił o tym w Polskim Radiu 24 ksiądz Jan Fecko, były misjonarz, dyrektor Centrum Formacji Misyjnej.
rozwiń zwiń