X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Olsztyn: policja wyjaśnia okoliczności śmierci 1,5 miesięcznego niemowlęcia

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2017 13:15
Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci niemowlęcia, które zmarło w szpitalu, gdzie trafiło z urazami głowy. Z dokumentacji medycznej wynika, że urazy, które miał chłopczyk, mogły powstać w wyniku działania innych osób. Policja zatrzymała rodziców.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Glow Images/East News

W piątek w godzinach porannych do szpitala dziecięcego w Olsztynie trafiło 1,5 miesięczne dziecko z urazem głowy. W nocy lekarz dyżurny powiadomił policję, że niemowlę zmarło.

Z dokumentacji medycznej wynika, że urazy, które miał chłopczyk, mogły powstać w skutek działania innych osób, dlatego do wyjaśnienia sprawy zatrzymani zostali rodzice. 29-letnia matka oraz 32-letni ojciec jeszcze w sobotę zostaną doprowadzeni do prokuratury na przesłuchanie.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Olsztyn – Południe. - Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tej tragedii - wyjaśniła Mariola Plichta z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Podkreśliła, że w mieszkaniu, gdzie najprawdopodobniej rozegrała się tragedia, przeprowadzone zostały oględziny z udziałem technika. - Wiadomo, że w rodzinie tej nie była wszczęta procedura Niebieskiej Karty, nie było w przeszłości interwencji policji. Dzielnicowy nie miał sygnałów od sąsiadów by coś złego działo się w rodzinie - dodała.

kh