X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premierzy Grupy Wyszehradzkiej na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2016 12:21
Szefowie rządów Polski, Słowacji, Czech i Węgier wezmą udział w jednym z najważniejszych spotkań gospodarczych w tej części Europy. Poinformował o tym minister do spraw europejskich Konrad Szymański.
Audio
  • Minister ds. europejskich Konrad Szymański o spotkaniu premierów Grupy Wyszehradzkiej na Forum Ekonomicznym w Krynicy (IAR)
Szefowie państw Grupy Wyszehradzkiej: premier Węgier Viktor Orban, premier Polski Beata Szydło, premier Czech Bohuslav Sobotka, premier Słowacji Robert Fico
Szefowie państw Grupy Wyszehradzkiej: premier Węgier Viktor Orban, premier Polski Beata Szydło, premier Czech Bohuslav Sobotka, premier Słowacji Robert FicoFoto: PAP/Radek Pietruszka

Spotkanie w Krynicy odbędzie się w dniach od 6 do 8 września.

Konrad Szymański podkreśla, że po Brexicie premierzy z naszego regionu bardzo często się ze sobą kontaktują.

- Polska prezydencja w Grupie Wyszehradzkiej jest niezwykle intensywna, to będzie już trzecie spotkanie premierów w ostatnim czasie. Przed nami w UE ważne decyzje i chcemy w regionie mówić własnym głosem we wszystkich debatach - przekonuje minister. Konrad Szymański dodaje, że podczas pobytu w Krynicy premierzy będą rozmawiać przede wszystkim o kwestiach ekonomicznych i energetycznych.

Organizatorzy wydarzenia szacują, że przez cały czas jego trwania przez Krynicę przewinie się około 3 tysięcy gości z całego świata.

Jeszcze przed rozpoczęciem Forum Ekonomicznego premierzy Grupy Wyszehradzkiej spotkają się w Warszawie. W piątek (26.08) szefowie rządów Słowacji, Czech i Węgier przeprowadzą konsultacje z kanclerz Niemiec Angelą Merkel.

IAR, to

Czytaj także

Ekspert: zmiana traktatów europejskich byłaby niekorzystna dla Grupy Wyszehradzkiej

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016 11:24
- Jeśli Polska wystąpiłaby z propozycją, która byłaby w opozycji do propozycji Niemiec lub Francji, Czechy stanęłyby po stronie Niemiec - mówi Vit Dostal z czeskiego think-tanku Association for International Affairs (AMO).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekspert: Grupa Wyszehradzka potrzebuje jednego głosu ws. emigracji do Wielkiej Brytanii

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2016 11:11
Grupa Wyszehradzka będzie potrzebowała wspólnego stanowiska ws. migracji zarobkowej jej obywateli do Wielkiej Brytanii. Będzie musiała przekonać Londyn, że to dla niego korzystne. To gra o wielką stawkę - mówi Vit Dostal z czeskiego think-tanku Association for International Affairs.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kanclerz Niemiec w Warszawie na konsultacjach z Grupą Wyszehradzką

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2016 13:01
- Wizyta jest związana z trwającymi przygotowaniami do wrześniowego, nieformalnego spotkania Rady Europejskiej w Bratysławie dotyczącego przyszłości UE - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek.
rozwiń zwiń