X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Warszawa: kiedy otwarcie drugiej linii metra? Ratusz uchylił rąbka tajemnicy

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 16:55
Harmonogram już jest, ale data odbioru to nadal tajemnica. Warszawski ratusz uchylił rąbka tajemnicy w sprawie centralnego odcinka drugiej linii metra.
Audio
  • Bartosz Milczarczyk o drugiej linii warszawskiego metra (IAR)
Stacja metra Rondo ONZ
Stacja metra "Rondo ONZ"Foto: www.budowametra.pl

Została powoła specjalna komisja, która rozpocznie prace w najbliższy poniedziałek, 13 października. Rzecznik ratusza, Bartosz Milczarczyk wyjaśnia, że od niej będą zależeć dalsze losy inwestycji. Z umowy podpisanej przez Metro Warszawskie z wykonawcą prac wynika, że komisja do spraw odbiorów powinna zakończyć pracę do szóstego listopada.

Potem wszystkie dokumenty trafią do trzech instytucji, które wydadzą ostateczną zgodę na użytkowanie metra. Są to inspektorat nadzoru budowlanego, SANEPID oraz straż pożarna.

Urzędnicy ratusza szacują ostrożnie, że otwarcie linii mogłoby nastąpić pod koniec listopada. Nie wykluczają jednak, że stanie się to szybciej, nawet przed wyborami samorządowymi, które są zaplanowane na 16 listopada.

Zobacz galerię - Dzień na zdjęciach >>>

IAR/aj

Czytaj także

Warszawa: budowa siedmiu stacji II linii metra zakończona

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 19:04
Do ratusza wpłynął formalny wniosek o rozpoczęcie odbiorów technicznych inwestycji, a to oznacza, że wykonawca zakończył wszystkie prace budowlane.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawa: gigantyczne korki po otwarciu ul. Targowej

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 12:30
Kierowcy od rana stoją w gigantycznych korkach w al. Solidarności na warszawskiej Pradze. Ruchem kieruje policja. Po prawie trzech latach ponownie dla ruchu została otwarta ul. Targowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hanna Gronkiewicz-Waltz: są roszczenia do kilku tysięcy obiektów w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 09:15
- 15 procent przedwojennej Warszawy było we władaniu publicznym. Reszta to była Warszawa prywatna - tłumaczy w "Sygnałach dnia" prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz.
rozwiń zwiń