X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wybory do PE. Palikot: za 10 lat będziemy mieli 50 proc. poparcia

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2014 22:37
Wynik poniżej oczekiwań, ale wierzę, że nasz program jest dobry dla Polski i Europy - mówił lider koalicji Europa Plus Twój Ruch Janusz Palikot, komentując sondażowe wyniki wyborów do PE.
Audio
  • Janusz Palikot o wyborach do Parlamentu Europejskiego (IAR)
Palikot: mimo porażki, nie zmieniamy zdania
Palikot: "mimo porażki, nie zmieniamy zdania"Foto: PAP/Rafał Guz

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO - serwis specjalny >>>

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO - relacja >>>

Według badania Ipsos dla TVN24 i TVP, koalicja Europa Plus Twój Ruch otrzymała 3,7 proc. głosów, co oznacza, że nie dostanie się do europarlamentu. - To wynik dużo poniżej naszych oczekiwań. Jednak chcę wam w takim trudnym momencie, kiedy wielu z was zadaje sobie pytanie, czy warto było robić to wszystko, co robiliśmy od 2010 i 2011 r. i w ciągu ostatnich kilku miesięcy (...), czy to, co robiliśmy ma sens, to chcę powiedzieć tak: ja wierzę w to, co robiliśmy. Wierzę w to, że program, który przedstawiliśmy jest dobrym programem dla Polski i Polaków i jest dobrym programem dla Europy - powiedział Palikot podczas niedzielnego wieczoru wyborczego w Warszawie.

- Polska potrzebuje innej polityki gospodarczej, opartej o skok technologiczny. Polska potrzebuje większej gwarancji bezpieczeństwa poprzez integrację z Europą, także poprzez wejście do strefy euro. Polska wreszcie potrzebuje innej polityki społecznej, opartej o legalizację problemów społecznych, a nie ich kryminalizację (...). Polska, podobnie jak cała Europa Zachodnia, potrzebuje świata, który jest świecki (...), potrzebuje świata, który daje kobietom i mężczyznom te same szanse i te same pensje na tych samych stanowiskach, potrzebuje większej tolerancji dla mniejszości religijnych i seksualnych (...) i potrzebuje tego tak samo Europa - przekonywał szef Twojego Ruchu.

- Z tym programem za 10 lat będziemy mieli 50 proc. poparcia, jestem o tym przekonany, niezależnie od tego, jakie wyniki będą dzisiaj - dodał.

Lider koalicji Europa Plus Twój Ruch zaznaczył też, że w związku z wynikami "nie będzie unikał żadnych konsekwencji". - Za dwa, trzy tygodnie, gdy będziemy mieli pełną ocenę sytuacji, zaproponuję wam działania, które będą działaniami odpowiadającymi na pytanie, dlaczego dla tak dobrego, nowoczesnego programu dla Polski nie potrafiliśmy znaleźć narzędzi i środków przekonania znacznie większej liczby Polaków do tego przedsięwzięcia - zapowiedział.

PAP/aj

Czytaj także

Wybory do Parlamentu Europejskiego. PKW ujawnia nowe dane o frekwencji

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2014 22:15
Według informacji Państwowej Komisji Wyborczej frekwencja w niedzielnych eurowyborach na godz. 17.30 wyniosła 16,91 proc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sondażowe wyniki wyborów do PE: PO przed PiS; Nowa Prawica Korwin-Mikkego w Parlamencie Europejskim; Twój Ruch Palikota pod kreską

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2014 23:59
Platforma Obywatelska wygrywa w wyborach do europarlamentu - wynika z pierwszego sondażu exit poll po głosowaniu. Badanie przeprowadził IPSOS dla TVP Info i TVN 24.
rozwiń zwiń