X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Liderzy Tatarów mają problemy z wjazdem na Krym

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2014 16:50
Służby graniczne na półwyspie przetrzymały na granicy dwóch liderów Tatarów krymskich: Mustafę Dżemilewa i Refata Czubarowa. Rosjanie nie wyjaśnili z jakiego powodu.
Mustafa Dżamilew to deputowany do ukraińskkej rady Najwyższej z ramienia Batkiwszczynyźródło:    :    ,     maidan.org.ua
Mustafa Dżamilew to deputowany do ukraińskkej rady Najwyższej z ramienia Batkiwszczyny/źródło: Отдел внешних связей Меджлиса: Хроника визита в Бельгию, Нидерланды и Германию — maidan.org.uaFoto: Wikipedia/Отдел внешних связей Меджлиса крымскотатарского народа

Przez ponad 40 minut Dżemilew i Czubarow znajdowali się na granicy administracyjnej Krymu z Ukrainą, ponieważ służby graniczne Republiki Krym nie przepuszczały Dżemilewa i towarzyszących mu osób. Motywowano to tym, jakoby nazwisko tego znanego w świecie dysydenta znajdowało się na liście osób, którym zakazano wjazdu na terytorium Krymu - napisała na Facebooku rzeczniczka parlamentu Tatarów - Medżlisu - Lilia Muslimowa.
Po rozmowach telefonicznych pogranicznicy przepuścili tatarskich przywódców.
Pod koniec marca prorosyjski parlament Krymu opublikował spis osób, którym zabroniono wjazdu na półwysep. Według agencji Interfax-Ukraina na tej liście nazwiska Dżemilewa i Czubarowa nie figurują. Wcześniej pojawiały się jednak informacje, że Dżemilew jednak został objęty zakazem wjazdu, ponieważ jako deputowany Rady Najwyższej (parlamentu) Ukrainy głosował w niej za rozwiązaniem krymskiego parlamentu.

Kryzys na Ukrainie: serwis specjalny >>>

PAP/iz

''


Zobacz więcej na temat: Krym Rosja tatar Ukraina
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grupa krymskich Tatarów poprosiła o status uchodźcy w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2014 11:38
32-osobowa grupa krymskich Tatarów opuściła Ukrainę i poprosiła o status uchodźcy w Polsce. Poinformowała o tym ukraińska Służba Graniczna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krym: Tatarzy rozpoczynają tworzenie autonomii

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2014 17:23
Delegaci zjazdu Tatarów krymskich zdecydowali o uruchomieniu procedury powołania do życia narodowej i terytorialnej autonomii. Poprosili o pomoc ONZ, Radę Europy, UE, OBWE i Organizację Współpracy Islamskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aneksja Krymu. Nagrody dla "zielonych ludzików"

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2014 11:43
Rosyjscy żołnierze, którzy dokonali aneksji Krymu dostaną nagrody. Taką obietnicę złożył prezydent Władimir Putin.
rozwiń zwiń