X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Najtańsza misja kosmiczna: do 650 mln dolarów

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2009 21:50
NASA wyłoniła trzy zespoły finalistów w konkursie na kolejną kosmiczną misję.
Audio

NASA wyłoniła trzy zespoły finalistów w konkursie na kolejną kosmiczną misję. Konkurs jest częścią programu Nowe Granice, którego celem jest badanie kosmosu po jak najniższych kosztach.

Całkowity budżet zwycięskiego projektu nie może przekroczyć 650 milionów dolarów. Pierwszy kandydat to misja Sage, której celem byłoby zbadanie składu chemicznego atmosfery i powierzchni planety Wenus. Drugi projekt zakłada wysłanie bezzałogowego statku na asteroidę, pobranie skalnej próbki i przywiezienie jej na Ziemię. Trzecia misja polegałaby na wysłaniu lądownika w okolice południowego bieguna Księżyca. Zanalizowałby on glebę, która kiedyś prawdodpodobnie była częścią wnętrza srebrnego globu.

Zwycięski projekt zostanie wyłoniony za półtora roku. Amerykańska Agencja Kosmiczna zorganizowała taki konkurs po raz trzeci.

ag, IAR

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak