X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Iluzjonista ma usunąć śmieci

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2008 06:57
W mieszkańców Neapolu znów wstąpiła nadzieja, że z ulic miasta znikną niebawem śmieci, leżące tam od Bożego Narodzenia. W ten weekend pod Wezuwiuszem spotykają się wybitni włoscy iluzjoniści.
Audio

W mieszkańców Neapolu znów wstąpiła nadzieja, że z ulic miasta znikną niebawem śmieci, leżące tam od Bożego Narodzenia. W ten weekend pod Wezuwiuszem spotykają się wybitni włoscy iluzjoniści.

Kryzysu śmieciowego nie rozwiązał specjalny rządowy komisarz, ani oddane mu do dyspozycji wojsko. Może uda się to iluzjonistom, z byłym mistrzem świata w tej dziedzinie z 1982 roku Aurelio Paviato na czele. Jak wiadomo najefektowniejszym numerem w tej dyscyplinie jest znikanie przedmiotów, a nawet osób.

Neapolitańczycy mają nadzieję, że któremuś z iluzjonistów uda się sztuczka i z ulic ich miasta zniknie 400 ton zalegających wciąż śmieci. Jeśli nie, to ostatnią deską ratunku pozostaje Silvio Berlusconi. Zwycięzca niedawnych wyborów i przyszły premier zapowiedział, że przeniesie swój rząd do Neapolu i pozostanie tam tak długo, jak długo nie znikną śmieci.

Zobacz więcej na temat: Neapol Silvio Berlusconi
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak