X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zajęcia z trenerem personalnym stają się coraz bardziej popularne. Czy są najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych?

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2016 13:57
W ostatnich latach znacznie wzrosło zainteresowanie spotkaniami z trenerem dopasowanymi do potrzeb i grafiku konkretnego klienta oraz indywidualnie dobieranym programem ćwiczeń. To opcja polecana początkującym na siłowni, ale też tym, którym zależy na szybkim osiągnięciu celu.
Trener Michał Kowalski zachęca do korzystania z treningu personalnego.
Trener Michał Kowalski zachęca do korzystania z treningu personalnego.Foto: Newseria

Jedną z największych zalet pracy z trenerem personalnym jest dostosowanie ćwiczeń do siebie, własnej kondycji i stylu życia. Specjalista umawia się w miejscu i czasie najwygodniejszym dla klienta. Jeśli trening nie wymaga użycia sprzętu dostępnego tylko w siłowniach, z trenerem można umówić się nawet w domu, a do ćwiczeń wykorzystać zwykłą matę. Trening personalny jest droższy od zajęć grupowych, jednak ma zdecydowanie więcej zalet. Każdy organizm potrzebuje innego rodzaju treningu i inaczej reaguje na wysiłek. Na zajęciach w klubach fitness treningi są uśrednione tak, by mogło z nich skorzystać wiele osób. Indywidualna praca z trenerem jest dobierana do konkretnej osoby niczym kreacja szyta na miarę. Stąd też większa efektywność w dążeniu do uzyskania idealnej figury, wytrzymałości i dobrej kondycji. Ważny jest wybór odpowiedniego fachowca, który będzie prowadził treningi. Powinien on przeprowadzić rozmowę z klientem, uważnie go wysłuchać, poznać i dobrać do niego najlepszy plan ćwiczeń i diety.

Źródło: Newseria

Aleksandra Rybińska