X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wołodymyr Zełenski rozmawiał z premierem Wielkiej Brytanii. Omówili kwestie bezpieczeństwa Ukrainy

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2022 01:21
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski rozmawiał z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem o możliwych sposobach złagodzenia sytuacji wokół Ukrainy.
Wołodymyr Zełenski, Boris Johnson
Wołodymyr Zełenski, Boris JohnsonFoto: shutterstock.com/photo vvl shutterstock.com/Michael Tubi

O rozmowie poinformował ukraiński prezydent. "Omówiliśmy sytuację bezpieczeństwa wokół Ukrainy. Wymieniliśmy poglądy na temat możliwych kroków deeskalacji. Pracujemy razem, by osiągnąć pokój" - napisał na swoim profilu społecznościowym Wołodymyr Zełenski.

Wcześniej amerykański sekretarz obrony Lloyd Austin potwierdził zobowiązanie Waszyngtonu do wsparcia obrony Ukrainy. Rozmawiał na ten temat z szefem ukraińskiego ministerstwa obrony Ołeksijem Reznikowem. Dyskusja - jak podał Biały Dom - dotyczyła "trwającego i nieprowokowanego narastania obecności rosyjskich sił zbrojnych w pobliżu Ukrainy".

Rozmowy z Rosją

Wczoraj w Brukseli odbyło się posiedzenie Rady NATO-Rosja, zwołanej po prawie dwuipółletniej przerwie, a w poniedziałek miały miejsce amerykańsko-rosyjskie negocjacje strategiczne poświęcone między innymi bezpieczeństwu w Europie, w tym sytuacji wokół Ukrainy.

Zarówno Amerykanie jak i przedstawiciele Rosji przyznali, że dwustronne rozmowy nie przyniosły przełomu.

Czytaj także:

jbt