X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Czas przekuć słowa w czyn". Swiatłana Cichanouska apeluje do Brukseli

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2021 15:12
Liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska zaapelowała do Brukseli o solidarność z Polską i Litwą, które odpierają działania hybrydowe reżimu w Mińsku.
Swiatłana Cichanouska
Swiatłana CichanouskaFoto: TT
Cichanouska 1200.jpg
"Potrzebna silna odpowiedź UE". Cichanouska o działaniach Mińska

Swiatłana Cichanouska przebywa z wizytą w Berlinie. Wzięła udział w posiedzeniu Bundestagu i spotkała się z prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem.

Zdaniem Swiatłany Cichanouskiej, napięta sytuacja na polsko-białoruskiej granicy tworzy atmosferę szantażu, mającego zmusić Unię Europejską do zawieszenia zdrowego rozsądku. - W Mińsku siedzi człowiek, który szantażuje całą Europę - podkreśliła przywódczyni opozycji w wywiadzie dla ARD.

- W tym szantażu kryje się oczywiście argument, że nie wolno zadzierać z Rosją. Działania wymierzone w reżim Łukaszenki powinny być bardziej stanowcze - podkreśliła Swiatłana Cichanouska.

Czytaj także:

Liderka białoruskiej opozycji uczestniczyła dziś także w sesji plenarnej Bundestagu, gdzie została powitana owacjami. Po południu spotkała się z prezydentem Frankiem-Walterem Steinmeierem.

Swiatłana Cichanouska jest w Berlinie od kilku dni. We wtorek wystąpiła przy Bramie Brandenburskiej, gdzie wspólnie z artystami Wolnego Chóru odśpiewała między innymi białoruską wersję pieśni Jacka Kaczmarskiego "Mury".


jb

Czytaj także

Dla kogo Pokojowa Nagroda Nobla? Eksperci wskazali swoje typy

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2021 07:02
Norwescy eksperci przed ogłoszeniem w piątek w Oslo laureata Pokojowej Nagrody Nobla spekulują, że tegoroczny laur może trafić do osoby walczącej z reżimem, organizacji wspierającej dziennikarzy lub pracę na rzecz ochrony klimatu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe zarzuty wobec liderów białoruskiej opozycji. Reżim nie wyklucza kolonii karnej

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2021 09:50
Przebywającym na emigracji liderom białoruskiej opozycji Swiatłanie Cichanouskiej i Pawłowi Łatuszce postawiono nowe zarzuty. Związane są z ich aktywnością na forum międzynarodowym.
rozwiń zwiń