X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Specyficzne zachowanie Joe Bidena w CNN. Wracają pytania o stan zdrowia prezydenta USA

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2021 19:00
Czy stan zdrowia Joe Bidena pozwala mu na skuteczne sprawowanie urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych? Takie pytanie regularnie stawiają w USA media, politycy i komentatorzy, zwłaszcza z konserwatywnej strony. Prezydent znów wywołał lawinę komentarzy swoim dziwnym zachowaniem podczas telewizyjnego wywiadu.
Dziwne zachowanie Joe Bidena w CNN
Dziwne zachowanie Joe Bidena w CNNFoto: printscreen/twitter.com/KyleMartinsen_

Prezydent Joe Biden udzielał wywiadu telewizji CNN. Podczas zadawania mu pytania przez prowadzącego, prezydent USA kilkanaście sekund stał nieruchomo z wystawionymi do przodu zaciśniętymi dłońmi. Na to dziwne zachowanie uwagę zwrócili komentatorzy na Twitterze.

forum-protest 1200 .jpg
Amerykanie walczą o godne warunki pracy. Przez kraj przechodzi fala protestów

Pytania o stan zdrowia prezydenta

To nie pierwszy raz, kiedy specyficzne zachowanie Joe Bidena wzbudziło komentarze i rozważania dotyczące jego stanu zdrowia lub wieku. Warto przypomnieć, że Joe Biden ma prawie 79 lat i jest najstarszym przywódcą Stanów Zjednoczonych.

Poprzednim razem zachowanie Joe Bidena wywołało zdziwienie i śmiech w sierpniu, kiedy prezydent USA spotykał się z premierem Izraela Naftalim Bennetem. Podczas rozmowy polityków z mediami, Joe Biden skłonił głowę, zamknął oczy i - jak się wydaje - przysnął.

Dyskusje o stanie zdrowia i wieku Bidena pojawiały się jeszcze w czasie kampanii wyborczej. Wówczas emocje tym bardziej podkręcał - niewiele, bo jedynie 4 lata młodszy - konkurent Bidena Donald Trump, który sugerował, że Joe Biden może nawet cierpieć na demencję.

Czytaj również:

Internet nie zawiódł

W związku z najnowszym wydarzeniem, które miało miejsce w telewizji CNN, w sieci od razu pojawił się szereg memów odnoszących się do dziwnego zachowania Joe Bidena. Najwięcej z nich odnosi się do Beavisa, postaci z animowanego serialu "Beavis i Butt-head".

jmo

Czytaj także

Cenzura w mediach społecznościowych. Prof. Lewicki: niesłychane, jak łatwo demokracja wpada w totalitaryzm

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 21:19
- To niesłychane, jak łatwo demokracja, a przynajmniej jej uczestnicy, wpadają w zachowania rządów państw totalitarnych, które wszystko robią "dla dobra ludzi". To wszystko zawsze jest robione "dla dobra", czy cenzura, czy inne działania - powiedział amerykanista prof. Zbigniew Lewicki. Odniósł się w ten sposób do zablokowania przez media społecznościowe kont prezydenta Trumpa i innych podmiotów. Gościem audycji był także Jarosław Guzy z Polskiej Agencji Prasowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Twitter blokuje konserwatywnego aktywistę. To on ujawnił propagandę CNN przy wyborach w USA

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2021 11:07
Społecznościowy gigant Twitter zablokował konto Jamesa O'Keefe, założyciela grupy Project Veritas. Organizacja w ostatnim czasie opublikowała wypowiedzi jednego z dyrektorów stacji CNN, który przyznał, że w trakcie kampanii wyborczej jego sieć produkowała "propagandę" mającą na celu pokonanie prezydenta Donalda Trumpa podczas wyborów w 2020 roku.
rozwiń zwiń