X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Mińsk: dziś spotkanie ministrów spraw zagranicznych Wspólnoty Niepodległych Państw

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 03:36
W czwartek w Mińsku spotkają się ministrowie spraw zagranicznych Wspólnoty Niepodległych Państw. Jak się oczekuje, do białoruskiej stolicy przybędzie szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow.
Mińsk
MińskFoto: shutterstock.com/karp5

Pierwotnie posiedzenie ministrów spraw zagranicznych poradzieckich republik miało być częścią Szczytu Wspólnoty Niepodległych Państw i Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej. Planowano, że do Mińska przyjedzie również prezydent Rosji Władimir Putin. Ostatecznie szczyt ten odbędzie się w formie wideokonferencji. 

Czytaj także:
1200  gazprom rosja gaz shutterstock.jpg
Rosja wywołała kryzys energetyczny, a teraz "współczuje" Europie. "Zależy nam na długoterminowych kontraktach"

Niezależny białoruski publicysta Roman Jakowlewski powiedział Polskiemu Radiu, że można odnieść wrażenie, iż ostatnio Władimir Putin unika przyjazdów na Białoruś, kraju, który uchodzi za najbliższego sojusznika Rosji. - Od 2019 roku prezydent Rosji nigdy nie był w Mińsku i w ogóle na Białorusi - zauważył. Dziennikarz uważa, że organizacja szczytu w sposób zdalny będzie zapewne tłumaczona sytuacją epidemiczną.

Posłuchaj
00:56 11344512_1.mp3 W Mińsku spotkanie ministrów spraw zagranicznych WNP. Materiał Włodzimierza Paca

Czytaj także:

jbt

Czytaj także

"Integracja ekonomiczna niechybnie pociągnie za sobą polityczną". Białoruś coraz bliżej Rosji

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2021 13:10
Rosyjsko-białoruskie mapy drogowe służące pogłębieniu integracji obu krajów mają być podpisane 4 listopada. W tym dniu odbędzie się posiedzenie Najwyższej Rady Państwowej Państwa Związkowego Białorusi i Rosji. Rosja będzie też obchodzić święto Jedności Narodowej. O planowanym terminie podpisania integracyjnych map drogowych poinformował Aleksander Łukaszenka. - Myślę, że będziemy mogli je ostatecznie zatwierdzić - powiedział.
rozwiń zwiń