X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Mińskie lotnisko przepełnione cudzoziemcami. Władze Białorusi wstrzymują wydawanie wiz

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2021 20:35
Białoruś wstrzymała wydawanie wiz po przylocie na lotnisko w Mińsku dla obywateli siedmiu krajów. Według nieoficjalnych informacji, chodzi o mieszkańców: Syrii, Egiptu, Afganistanu, Pakistanu, Jemenu, Iranu i Nigerii.
Lotnisko w Mińsku
Lotnisko w MińskuFoto: PAP/ITAR-TASS/Natalia Fedosenko

migranci 1200.jpg
Białoruś zawiesza umowę o readmisji z UE. Chodzi o odsyłanie nielegalnych migrantów na jej terytorium

Jedna z białoruskich agencji turystycznych poinformowała, że obywatele tych krajów będą mogli przylecieć na Białoruś tylko wtedy, gdy wcześniej uzyskają białoruską wizę.

Niezależne media twierdzą, że jest to związane z tym, że lotnisko w Mińsku jest przepełnione przybyszami, którzy postanowili dopiero po przylocie ubiegać się o białoruską wizę. Niektórzy muszą po kilka dni koczować na lotnisku.

Czytaj także:

Rozgłośnia Euroradio informuje, że duży wzrost liczby migrantów na Białorusi notuje się od kwietnia tego roku. Zdaniem komentatorów, duża część przybyszów z tych krajów próbuje potem nielegalnie przedostać się przez białoruską granicę do sąsiednich krajów Unii Europejskiej: do Polski, na Litwę i Łotwę.

kp

Czytaj także

"Władze w Mińsku wysłały nas na śmierć". Migranci przestrzegają przed przyjazdem na Białoruś

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2021 13:54
Migranci, którzy przybyli na Białoruś, opublikowali apel, w którym ostrzegają innych przed przybyciem do tego kraju oraz ujawniają wizerunki osób, które miały odpowiadać za organizację wyjazdu. "Nasi bracia! Wpadliśmy w pułapkę. Białoruskie władze wysłały nas na śmierć" - napisali.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kryzys migracyjny. Irak wstrzymał wszystkie loty na Białoruś

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2021 18:35
Zgodnie z wytycznymi Irackiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego, wstrzymane zostały wszystkie loty z Iraku na Białoruś, w tym loty irackich i katarskich linii lotniczych - poinformował na Twitterze rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
rozwiń zwiń