X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Polska poinformowała Komisję Europejską i Radę Europejską o strzałach do polskich żołnierzy

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2021 18:10
Polski ambasador przy Unii Europejskiej poinformował kraje Wspólnoty o strzałach na granicy z Białorusią. Z ustaleń brukselskiej korespondentki Polskiego Radia Beaty Płomeckiej wynika, że list Andrzeja Sadosia otrzymali ambasadorowie państw członkowskich, przedstawiciele Rady Unii Europejskiej oraz Komisji Europejskiej.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: twitter.com/Straz_Graniczna

Straż Graniczna 1200/TT
Strzały w stronę polskich żołnierzy. Atakował patrol służb białoruskich

Rzeczniczka Straży Granicznej, podporucznik Anna Michalska, przekazała dziś na konferencji prasowej, że patrol służb białoruskich oddał strzały w kierunku żołnierzy Wojska Polskiego, którzy patrolują granicę. Dodała, że prawdopodobnie strzelano ślepą amunicją i nikomu nic się nie stało.

Brukselska korespondentka Polskiego Radia usłyszała od jednego z unijnych dyplomatów, że w liście polski ambasador potwierdził, że nikt nie został ranny, ale są to niepokojące doniesienia, ponieważ obserwowanych jest coraz więcej takich prowokacji.

Czytaj także:

Ambasador Andrzej Sadoś poinformował też o kolejnych ponad 500 próbach nielegalnego przekroczenia granicy Białorusi z Polską w ciągu ostatniej doby. Zatrzymanych zostało 35 nielegalnych migrantów, obywateli Iraku. Ambasador przypomniał też, że w pierwszej połowie roku odnotowano 150 prób nielegalnego przekroczenia granicy, w lipcu było ich 240, w sierpniu 3500, a we wrześniu 7500.

dn

Czytaj także

Kryzys na granicy. Polska poinformowała kraje UE o działaniach białoruskich służb oraz zagrożeniu bezpieczeństwa

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2021 12:51
Polska poinformowała unijne kraje o prowokacyjnych działaniach białoruskich służb na granicy i o zagrożeniu dla bezpieczeństwa ze strony grupy zatrzymanych nielegalnych migrantów. 
rozwiń zwiń