X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Europejskie wsparcie jest w pełni dostępne, aby pomóc polskim władzom w rozwiązaniu sytuacji". Rzecznik KE o migrantach

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2021 13:48
Komisja Europejska oświadczyła, że dotarły do niej informacje o ciałach migrantów, które znaleziono na terenie Polski, przy granicy z Białorusią. Rzecznik KE Adalbert Jahnz wskazał w czwartek, że próby instrumentalizacji ludzi przez białoruski reżim stworzyły trudną sytuację dla polskich władz.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Novikov Aleksey/Shutterstock

Rzecznik przypomniał też słowa unijnej komisarz do spraw wewnętrznych. - Ważne jest, aby chronić naszą granicę przed agresją reżimu (red. Alaksandra) Łukaszenki - powiedziała Ylva Johansson.

Vera Jourova 1200 free
Vera Jourova: stan wyjątkowy pokazuje powagę kryzysu migracyjnego

- Aby to zrobić najlepiej, powinniśmy w pełni wykorzystać wspólne zasoby, takie jak pomoc Frontexu, i powinniśmy to robić w przejrzysty sposób. Pomaga to zagwarantować, że przestrzegamy wspólnych wartości i obowiązków UE - dodała komisarz.

Czytaj także:

Adalbert Jahnz dodał, że państwa członkowskie UE muszą skutecznie wykonywać swoje obowiązki w zakresie zarządzania granicami.

- Zarządzanie granicami musi odbywać się z poszanowaniem praw podstawowych i nie może odbywać się kosztem życia ludzkiego. Polska granica jest granicą UE, a europejskie wsparcie jest w pełni dostępne, aby pomóc polskim władzom w rozwiązaniu tej sytuacji - dodał rzecznik.

ng

Czytaj także

"To agresja na Polskę". KE o sytuacji na granicy z Białorusią

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2021 14:23
Sytuacja na granicy z Białorusią to agresja na Polskę - oświadczył rzecznik Komisji Europejskiej. Adalbert Jahnz powtórzył negatywne stanowisko Brukseli dotyczące podsycania przez Białoruś kryzysu migracyjnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Vera Jourova: stan wyjątkowy pokazuje powagę kryzysu migracyjnego

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2021 18:25
- Stanu wyjątkowego nie wprowadzono nawet podczas pandemii, to pokazuje powagę kryzysu migracyjnego - powiedziała Wirtualnej Polsce wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Vera Jourova. Podkreśliła, że należy zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy już dostali się na terytorium UE.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rażący brak poszanowania praw człowieka i wolności obywateli". UE potępia wyrok dla białoruskich opozycjonistów

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2021 15:23
Unia Europejska potępiła skazanie czołowych białoruskich opozycjonistów. Oświadczenie w tej sprawie opublikował rzecznik szefa unijnej dyplomacji, Peter Stano. 
rozwiń zwiń