X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Mandat sił pokojowych w Libanie przedłużony. Szczerski: jesteśmy dumni z udziału polskich żołnierzy

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2021 00:40
Rada Bezpieczeństwa ONZ przedłużyła mandat sił pokojowych w Libanie. Stały Przedstawiciel Rzeczypospolitej Polskiej przy Narodach Zjednoczonych Krzysztof Szczerski przypomniał, że w skład kontyngentu ONZ w Libanie wchodzą także polskie oddziały.
Krzysztof Szczerski
Krzysztof SzczerskiFoto: Krzysztof Sitkowski/KPRP
krzysztof szczerski free 1200.jpg
Krzysztof Szczerski: jestem przygotowany do misji ambasadorskiej przy ONZ

"Ważna decyzja Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie dalszej obecności kontyngentu sił pokojowych w Libanie. Jesteśmy dumni z udziału polskich żołnierzy w ochronie ludności cywilnej i monitorowaniu strefy rozgraniczenia” - napisał na Twitterze Krzysztof Szczerski.

Do głównych zadań sił pokojowych w Libanie należy ochrona ludności cywilnej, monitorowanie linii demarkacyjnej oraz wspieranie libańskiego rządu w utrzymaniu pokoju w kraju. Polski kontyngent liczy ponad dwustu żołnierzy, którzy współpracują z oddziałami irlandzkimi i węgierskimi.

dn

Czytaj także

"Przestańcie zabijać demonstrantów". ONZ apeluje do junty w Birmie

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2021 16:00
- Co najmniej 149 osób zginęło w Birmie od zamachu stanu z 1 lutego. Siły bezpieczeństwa używają przeciwko demonstrantom i osobom postronnym ostrej amunicji - powiedziała rzecznik Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Praw Człowieka Ravina Shamdasani.
rozwiń zwiń