X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prezydent Andrzej Duda: chcemy pomóc w realizacji europejskich ambicji Mołdawii

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2021 16:00
- Przede wszystkim społeczeństwa mołdawskiego - podkreślił na konferencji w Kiszyniowie prezydent Andrzej Duda. Mówił też o wsparciu Polski w reformach Mołdawii.
Andrzej Duda
Andrzej DudaFoto: PAP/Marcin Obara

Prezydent na wspólnej konferencji z prezydent Mołdawii Maią Sandu poinformował, że zaoferował w czwartek prezydent, a mówił to także podczas wcześniejszego spotkania w Warszawie, "pełne otwarcie, jeżeli chodzi o udzielenie pani prezydent i rządowi pomocy w reformach, które trzeba dokonać w Mołdawii".

Posłuchaj
00:50 11262543_1.mp3 Prezydent Duda z wizytą w Mołdawii, chce wesprzeć proeuropejski kurs nowych władz (IAR)

 

Andrzej Duda Platfroma Krymska 1200.jpg
Prezydent po szczycie Platformy Krymskiej: nie wolno akceptować zmiany granic siłą

- Wszędzie tam, gdzie pani prezydent i rząd uznają, że to wsparcie jest potrzebne, będziemy się starali to wsparcie zaoferować korzystając z naszego doświadczenia tego wszystkiego, co związane ze zmianami, które w Polsce następowały przez ostatnie ponad 30 lat, a także i w ciągu ostatnich sześciu lat, kiedy w Polsce pozmienialiśmy bardzo wiele - podkreślał prezydent Duda.

Czytaj także:

Jak zaznaczył, to pomoc, którą Polska może udzielić w budowaniu uczciwego państwa, czyli walki z korupcją, tworzenia ważnych i potrzebnych ku temu instytucji państwowych, doboru kadr do instytucji państwowych tak, aby instytucje dobrze funkcjonowały czy funkcjonowania gospodarki.

- Chcemy pomóc w realizacji europejskich ambicji Mołdawii, a przede wszystkim społeczeństwa mołdawskiego - zapewniał polski prezydent.

dz

Czytaj także

Częściowe wyniki wyborów parlamentarnych w Mołdawii. Na prowadzeniu partia obecnej prezydent

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2021 22:38
Centroprawicowa Partia Działania i Solidarności (PAS) prowadzi w przedterminowych wyborach parlamentarnych w Mołdawii. To ugrupowanie proeuropejskiej prezydent Mai Sandu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nowy rząd może trwale obrócić ten kraj na Zachód". Maciejewski o wynikach wyborów w Mołdawii

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2021 20:17
- PAS ma możliwość stworzenia silnego rządu, który we współpracy z prezydent może obrać jednoznacznie prozachodni kurs - powiedział w Polskim Radiu 24 Jakub Maciejewski, publicysta "Sieci". 11 lipca proeuropejska Partia Akcji i Solidarności wygrała wybory parlamentarne w Mołdawii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dr Bonikowska: nie ma perspektyw członkostwa w UE dla państw Partnerstwa Wschodniego

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 21:41
- UE jest bardzo ważnym punktem odniesienia, jako dźwignia. Jednak o członkostwie państw Partnerstwa Wschodniego w UE nie ma mowy. Nie jest to również brane pod uwagę w dłuższej perspektywie. Trzeba poczekać na lepsze czasy - mówiła w Polskim Radiu 24 dr Małgorzata Bonikowska z Centrum Stosunków Międzynarodowych. Gościem był również Bartosz Tesławski z portalu NaWschodzie.eu.
rozwiń zwiń