X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Białoruskie MSZ potępia nowe sankcje. "Te kraje kierują się zimną kalkulacją geopolityczną"

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2021 16:26
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Białorusi "stanowczo potępiło" Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię i Kanadę za nałożenie na Mińsk kolejnych sankcji. W wydanym oświadczeniu resort napisał, że kraje te "po raz kolejny zademonstrowały całkowite lekceważenie prawa międzynarodowego i własnych zobowiązań oraz obnażyły prawdziwe cele swojej polityki wobec Białorusi".
Zdj ilustracyjne
Zdj ilustracyjneFoto: twitter.com/Belarus MFA

Białoruski MSZ oznajmił, że Stany Zjednoczone, Kanada i Wielka Brytania kryjąc się za - jak to określono - "obłudnymi hasłami obrony praw człowieka i demokracji" - w rzeczywistości kierują się zimną kalkulacją geopolityczną.

Czytaj także:
pap_ łukaszenka 1200 .jpg
Łukaszenka grozi III wojną światową. "Do tego chcecie popchnąć nas i Rosjan?"

"Ich działania mają na celu podważenie suwerenności i niezależności Białorusi oraz dobrobytu narodu białoruskiego" - stwierdza białoruski resort spraw zagranicznych.

Czytaj także:

Posłuchaj
00:51 11236805_1.mp3 Białoruski MSZ potępia nowe sankcje USA, Kanady i Wielkiej Brytanii. Relacja Włodzimierza Paca (IAR)

Sankcje wobec Białorusi 

Czytaj także:
kanada parlament free shutt 1200 .jpg
"Ustawiczne naruszanie praw człowieka". Kanada nakłada nowe sankcje na Białoruś

Komentatorzy zwracają uwagę, że najnowsze sankcje obejmują oligarchów bliskich Aleksandrowi Łukaszence, Białoruski Komitet Olimpijski, instytucje finansowe oraz kluczowe przedsiębiorstwa państwowe.

Sankcje zostały nałożone w związku z naruszaniem praw człowieka na Białorusi. Ogłoszono je w rocznicę wygranych przez Aleksandra Łukaszenkę wyborów prezydenckich, które Zachód uznał za sfałszowane.

jbt

Czytaj także

Wojna handlowa w wykonaniu Mińska. Władze białoruskiej stolicy kazały usunąć z najlepszych półek towary m.in. z Polski

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2021 21:22
Władze Mińska zażądały od sieci handlowych, by usunęły z "najlepszych półek" sklepowych w supermarketach towary z krajów, które wprowadziły sankcje wobec władz Białorusi, m.in. Polski, Litwy i Ukrainy. Poinformował o tym mer stolicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukaszenka świętuje kolejny rok prezydentury. Specjalna konferencja w rocznicę wyborów na Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2021 02:55
Aleksander Łukaszenka weźmie w poniedziałek udział w konferencji prasowej dla dziennikarzy i zaproszonych przedstawicieli białoruskiego społeczeństwa. Rozmowa z udziałem kilkuset osób odbędzie się w Pałacu Niepodległości w Mińsku i będzie transmitowana w białoruskiej telewizji państwowej.
rozwiń zwiń