X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Konsul o pomocy polskich strażaków w Niemczech: przywieźli sprzęt, który jest szczególnie potrzebny

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 17:16
Polscy strażacy pomagają w zachodnich Niemczech mieszkańcom miejscowości zniszczonych przez powódź. Polski konsul generalny w Kolonii Jakub Wawrzyniak powiedział, że strażacy przywieźli sprzęt do osuszania budynków, który jest szczególnie potrzebny.
Zdj. Ilustracyjne
Zdj. IlustracyjneFoto: Shutterstock/Lensw0rId

Przypomniał, że minister spraw wewnętrznych Nadrenii Północnej-Westfalii, Herbert Reul, zgłosił zapotrzebowanie na taki sprzęt w pierwszych dniach po powodzi.

powodzie-podziekowania pap plus fb 1200 .png
"Przyjaciele trzymają się razem". Niemcy dziękują Polsce za pomoc w walce z powodzią

W połowie lipca Nadrenię-Palatynat i Nadrenię Północną-Westfalię nawiedziły powodzie, wywołane przez ulewne deszcze. Zginęło co najmniej 175 osób, a straty szacowane są na miliardy euro.

dz

Czytaj także

Powodzie - jak przygotować sie na nadchodzące zagrożenie?

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2021 14:30
W ostatnich latach obserwuje się wzrost występowania ekstremalnych zjawisk pogodowych, w tym podtopień i powodzi. - Przyczynami są zmiany klimatu, a druga rzecz to postępująca presja człowieka, czyli stopniowe uszczelnianie dolin rzecznych - tłumaczy hydrolog Michał Marcinkowski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Belgia szacuje straty po powodziach. Wzrosła liczba ofiar śmiertelnych żywiołu

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2021 17:05
Do 41 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych powodzi, które nawiedziły Belgię kilkanaście dni temu. 2 osoby są uznane za zaginione. Najnowszy bilans kataklizmu podał Elio Di Rupo premier rządu regionalnego Walonii, która została dotknięta najbardziej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niemieccy politycy dziękują za polską pomoc po powodzi w Nadrenii Północnej-Westfalii

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 10:45
Niemieccy politycy podziękowali Polsce za wsparcie okazane w związku z powodzią w landzie Nadrenia Północna-Westfalia. We wtorek polscy strażacy przywieźli do miejscowości Kreuzau 164 urządzenia przeznaczone do osuszania zalanych budynków.
rozwiń zwiń