X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Belgia szacuje straty po powodziach. Wzrosła liczba ofiar śmiertelnych żywiołu

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2021 17:05
Do 41 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych powodzi, które nawiedziły Belgię kilkanaście dni temu. 2 osoby są uznane za zaginione. Najnowszy bilans kataklizmu podał Elio Di Rupo premier rządu regionalnego Walonii, która została dotknięta najbardziej.
Trwa usuwanie skutków po powodziowych, Dinant w Belgii
Trwa usuwanie skutków po powodziowych, Dinant w BelgiiFoto: PAP/EPA/STEPHANIE LECOCQ
Belgia powodz pap 1200.jpg
Belgia: kolejne zalania po burzach i gwałtowanych opadach

Obecnie na zalanych terenach trwa usuwanie skutków powodzi. Premier Walonii powiedział, że nie sposób jeszcze określić jak duże są straty, bo cały czas trwa ich szacowanie. Dodał, że na wypłaty z funduszu kryzysowego mogą liczyć 202 gminy z 262. - Skala zniszczeń była ogromna - dodał Elio Di Rupo.

Rząd Walonii już wcześniej przeznaczył 2 miliardy euro na odbudowę. To jednak nie wystarczy i władze regionalne zdecydowały o stworzeniu specjalnego mechanizmu ułatwiającego przekazywanie darowizn. Zarządzaniem pieniędzmi i koordynacją odbudowy zajmie się specjalna komisja.

nt

Czytaj także

Tragiczne powodzie nawiedziły Belgię. Służby poszukują ocalałych z kataklizmu

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2021 16:38
W Belgii trwa poszukiwanie zaginionych w powodzi osób. W niektórych rejonach rozpoczęło się już także usuwanie skutków tragedii. Żywioł pochłonął 24 osoby, kilkanaście uznaje się za zaginione. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najtragiczniejsza powódź w historii Belgii. W kataklizmie zginęło ponad 30 osób

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2021 18:00
W Belgii liczba ofiar śmiertelnych powodzi wzrosła do 31. Zwiększyła się także do 163 liczba osób, z którymi nie ma kontaktu - podał sztab kryzysowy. Belgijskie władze obawiają się, że ofiar może być jeszcze więcej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powodzie w Belgii. Do 37 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych, 473 osoby uznano za zaginione

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 18:55
Liczba ofiar śmiertelnych powodzi w Belgii wzrosła do 37, z sześcioma osobami nie ma kontaktu. Najnowsze dane podało centrum kryzysowe. Z jego informacji wynika, że od ubiegłego tygodnia odnaleziono 473 osoby uznane za zaginione.
rozwiń zwiń