X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Silne trzęsienie ziemi na Filipinach. Wstrząsy były odczuwalne w stolicy kraju

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2021 00:15
Na Filipinach doszło do trzęsienia ziemi. Wstrząs miał magnitudę 6,7 - poinformował Filipiński Instytut Wulkanologii i Sejsmologii. Potwierdziły to amerykańskie służby geologiczne.
Filipiny leżą w rejonie aktywnego geologicznie tzw. pacyficznego pierścienia ognia i często doświadczają trzęsień ziemi
Filipiny leżą w rejonie aktywnego geologicznie tzw. pacyficznego pierścienia ognia i często doświadczają trzęsień ziemiFoto: PAP/EPA/FRANCIS R. MALASIG
663.jpg
Katastrofa samolotu transportowego na Filipinach. Nie żyje kilkadziesiąt osób

Wstrząsy były odczuwalne w stolicy kraju, Manili. Niektórzy mieszkańcy stołecznego regionu zostali obudzeni przez wstrząsy trwające prawie minutę.

Czytaj także:

Epicentrum znajdowało się 16 km na południowy zachód od prowincji Batangas, ale było zlokalizowane głęboko - ponad 110 km pod powierzchnią. Ze względu na to, lokalne władze nie obawiają się zniszczeń i tsunami. Zaznaczają, że choć trzęsienie ziemi było silne, to nie było niszczycielskie.

Filipiny leżą w rejonie aktywnego geologicznie tzw. pacyficznego pierścienia ognia i często doświadczają trzęsień ziemi.

pb

Czytaj także

"Sytuacja może szybko się zmienić". Trzęsienie ziemi na granicy Kalifornii i Nevady

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2021 03:00
Trzęsienie ziemi o magnitudzie 5,9 nawiedziło w czwartek po południu czasu lokalnego północną Kalifornię, na granicy z Nevadą - poinformowała amerykańska służba geologiczna USGS. Na razie nie ma informacji o ofiarach lub poważnych zniszczeniach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzęsienie ziemi w Iranie. Na zagrożony teren skierowano ekipy ratownicze

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2021 18:20
Południowy Iran nawiedziło trzęsienie ziemi o magnitudzie 5,7. Na razie nie ma informacji o ofiarach ani stratach materialnych.
rozwiń zwiń