X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Łukaszenka: Zachód dąży do trzeciej wojny światowej

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 08:05
- Prowadząc "wojnę hybrydową" wobec Białorusi, Rosji i Chin, państwa europejskie nie tylko tworzą punkt zapalny, ale też dążą do rozpętania trzeciej wojny światowej - oświadczył Alaksander Łukaszenka w wywiadzie telewizyjnym.
Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka
Prezydent Białorusi Alaksandr ŁukaszenkaFoto: shutterstock.com/ToskanaINC

- Tworząc tu, w środku Europy, straszny punkt zapalny, prowadząc wobec nas i Rosji, a także Chin, wojnę hybrydową, Europejczycy nie tylko tworzą punkt zapalny. Oni prowadzą do rozpętania trzeciej wojny światowej - oświadczył Łukaszenka w rozmowie ze stacją Sky News Arabia. Wywiad wyemitowała w środę wieczorem białoruska telewizja państwowa.

Cichanouska w wazyngtonie 18.07.2021.jpg
Swiatłana Cichanouska rozpoczęła wizytę w USA

- To szaleństwo polityków - ocenił. Jak wskazał, wynika to z tego, że "UE, przede wszystkim Europa Zachodnia, to kraje kolonialne". - Stosunki USA z krajami europejskimi to relacje gospodarza z podporządkowanymi koloniami - dodał.

Czytaj także:

Od czasu brutalnie stłumionych ubiegłorocznych masowych protestów przeciwko sfałszowanym wyborom prezydenckich na Białorusi władze w Mińsku oskarżają Zachód o "antybiałoruski spisek". Tych, którzy wystąpili przeciwko reżimowi, nazywa inspirowanymi z zewnątrz "terrorystami i ekstremistami".

st

Czytaj także

"To zwykła, niska zemsta". Zarembiuk o uchodźcach sprowadzanych przez Białoruś

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2021 14:45
- Mszcząc się na Zachodzie i Unii Europejskiej, Białoruś przysyła na granice z Polską i Litwą uchodźców m.in. z Iraku i krajów afrykańskich. Najpierw wysyła po nich samoloty, zarabia na tym pieniądze, później uchodźcy proszą o azyl w Polsce i na Litwie. To państwowe piractwo - mówił w Polskim Radiu 24 Aliaksandr Zarembiuk (fundacja "Białoruski Dom").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Białoruś: dziennikarze Radia Swaboda nie wyszli z aresztu. Nie dopuszczono do nich adwokatów

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 22:23
Dziennikarze Radia Swaboda, których zatrzymano na Białorusi 16 lipca, nie wyszli na wolność po trzech dniach pobytu w areszcie. Ich macierzysta redakcja twierdzi, że dwaj reporterzy zostaną w areszcie przez co najmniej dziesięć dni.
rozwiń zwiń