X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Protest przeciwko restrykcjom sanitarnym na Słowacji. Możliwe utrudnienia na granicy

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2021 13:36
Słowaccy pracownicy transgraniczni zapowiadają na środę (21 lipca) blokadę wybranych przejść granicznych. Protest ma związek z restrykcjami sanitarnymi, wprowadzanymi przez słowacki rząd. Protest ma się rozpocząć o godzinie 17.00.
Słowaccy pogranicznicy zapowiadają blokowanie przejść od godz. 17
Słowaccy pogranicznicy zapowiadają blokowanie przejść od godz. 17Foto: Adwo/ Shutterstock

Przedstawiciel pracowników transgranicznych Juraj Martiny zapowiedział, że blokowane będą przejścia: Brodske-Lanżhot na granicy z Czechami, Jarovce-Kittsee na granicy z Austrią oraz Czunovo-Rajka na granicy z Węgrami.

forum-0620390149 (1).jpg
Słowacja: reżim na granicach niekonstytucyjny. Chodzi o obowiązek kwarantanny dla niezaszczepionych

00:45 protesty slowacja - spec wojciech stobba chyba .mp3 Przedstawiciel pracowników transgranicznych Juraj Martiny zaznaczył, że akcja nie jest w pełni koordynowana i nie wykluczył, że blokowane będą także mniejsze przejścia graniczne - relacja Wojciecha Stobby (IAR)

Juraj Martiny zaznaczył, że akcja nie jest w pełni koordynowana i nie wykluczył, że blokowane będą także mniejsze przejścia graniczne. Zapowiedział, że do protestów mają przyłączyć się niektóre ugrupowania pozaparlamentarne oraz związkowcy.

Czytaj także: 

Słowaccy pracownicy transgraniczni twierdzą, że rząd ignoruje ich interesy, a obowiązujące obecnie zasady są zbyt surowe. Aktualnie niezaszczepione osoby dojeżdżające do pracy w innym kraju muszą wykonać raz w tygodniu test PCR.


opr. Johns Hopkins University

mbl

Czytaj także

Najwyższa od początku lutego liczba zakażeń. Wlk. Brytania na froncie walki z pandemią

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2021 01:25
Najwyższą od początku lutego liczbę zakażeń koronawirusem - 16 135 - wykryto w ciągu minionej doby w Wielkiej Brytanii - poinformował brytyjski rząd. To o ponad 4,5 tys. więcej niż najwyższy dotychczas bilans w ramach trzeciej fali epidemii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koronawirus wciąż groźny w Hiszpanii. Minionej doby ponad 25 tys. nowych zakażeń

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2021 02:43
W ciągu ostatniej doby w Hiszpanii zanotowano ponad 26 tys. zakażeń koronawirusem - podało w środę wieczorem ministerstwo zdrowia tego kraju. Wskazano jednocześnie, że wraz z nasileniem się pandemii w całym kraju w szpitalach przebywa już ponad 4,4 tys. osób.
rozwiń zwiń